به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان بستک در مراسم ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت ، رفسنجانی از ارکان و اسطوره های انقلاب اسلامی بودند و هستی خود را برای امام ، مردم و رهبری گذاشتند و در واقع رمز ماندگاری انسانهای بزرگ همین خدمت و فضائل است.

فرماندار بستک تصریح کرد ؛ هاشمی در تاریخ ماندگار است و ماندگار خواهد ماند ، کسی که محبوب خدا می شود محبوب مردم نیز می شود ، مردم هاشمی را دوست داشتند و این را در تشییع پیکرش اثبات کردند.

وی افزود ؛ بارها او خانواده اش را از روی ناآگاهی هتک حرمت کردند اما دیدیم که این مرد با صبوری خود چگونه درس اخلاق ، مدیریت و سیاست به ما و جامعه دادند. وی ادامه داد برخی ها تصور میکنند سیاست به معنای تخریب یکدیگر و ایجاد هیاهو در جامعه می باشد اما این نیست، سیاستمدار باعث تفرقه نیست و منشا وحدت است ، سیاستمدار هیچوقت به دنبال انتقام نیست ، و اینها همه در هاشمی بود ، بنابراین هرکس میخواهد سیاست بیاموزد باید از هاشمی یاد بگیرد.

فرماندار بستک در پایان سخنان با اشاره به اینکه هاشمی خط قرمزش امام ، رهبری ، انقلاب ، اسلام و مردم بود افزود؛سعه صدر و ظرفیتی مثال زدنی در هاشمی وجود داشت که از برکات وجود او بود. نقطه نظر خود را بیان می کرد ولی اگر جایی رهبری چیزی را می فرمودند فرمایشات رهبری برایش فصل الخطاب بود.

انتهای پیام/آ

#

اشتراک این خبر در :