به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، در دومین روز از سفر هیات تجاری شهرستان بستک به کشور عمان، اعضای این هیات با حامد الرئیسی، رئیس اتاق بازرگانی استان مسندم عمان دیدار و گفتگو کردند.

فولادچنگ رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک با اعلام این خبر افزود: گفتگوی مستقیم هیات تجاری بستک با رئیس اتاق بازرگانی استان مسندم گامی تاریخی برای ارتقای مناسبت های اقتصادی فی ما بین طرفین خواهد بود.

وی همچنین تصریح کرد: جرقه حضور کالاهای تولیدی شهرستان بستک در کشور عمان از طریق توسعه همکاری مستقیم بین تولید کنندگان و تجار شهرستان بافروشگاه های زنجیره ای کشور عمان زده خواهد شد.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی بستک خاطر نشان ظرف یک ماه آینده دومین سفر این هیات به کشور عمان به صورت تخصصی و با حضور تولید کنندگان فعال در زمینه های ظروف یک بار مصرف، نایلون و نایلکس، محصولات لبنی و همچنین محصولات غذایی انجام خواهد شد.

رئیس اتاق بازرگانی استان مسندم عمان نیز ضمن ابراز خشنودی و  قول مساعدت جهت همکاری در زمینه های مختلف اقتصادی خاطر نشان کرد به دلیل وجود بازار بکر و دست نخورده ای که در کشورهای آفریقایی و همچنین کشور یمن وجود دارد، ورود به بازار کشور عمان می تواند سکوی پرتابی برای هر کدام از تجار و تولید کنندگان شهرستان بستک و استان هرمزگان باشد.

انتهای پیام/آ

#

اشتراک این خبر در :