به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، مسابقات استانی موتور کراس با شرکت ۴۵موتورسوار از شهرستان‌های میناب ، بندرعباس ، جناح ، قشم و به میزبانی میناب در ۳ کلاس ۱۵۰سی‌سی، ۲۵۰ سی‌سی و ۴۵۰ سی‌سی همزمان با افتتاح پیست موتور سواری در دهکده بسیج شهرستان میناب برگزار شد.

در ابتدا ۱۲ شرکت کننده در کلاس ۲۵۰ سی سی با هم به رقابت پرداختند که محمد امین کرم پور از بندرعباس توانست به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد و شمس الدین تکی و عبدالله اسعدی دو شرکت کننده دیگر از شهرستان قشم به ترتیب دوم و سوم شدند.

در کلاس ۴۵۰ سی سی اسماعیل صابر و علی احمدپور دو موتورسوار از جناح بستک به ترتیب اول و دوم شدند و وحید تقی زاده از قشم به مقام سوم در کلاس ۴۵۰ سی سی دست یافت.

در کلاس ۱۵۰ سی سی و در رده سنی زیر ۱۲ سال ، عماد عالی نژاد موتور ۸۵ سی سی از جناح بستک، عرشیا کریم پور موتور ۶۵ سی سی از بندرعباس و علیرضا احمدی با موتور ۶۵ سی سی به ترتیب مقام اول تا سومی این دوره از رقابت ها را کسب کردند.

در پایان با حضور فرمانده سپاه ناحیه میناب، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مجموعه شورای اسلامی شهر میناب به نفرات برتر کلاس های مختلف این دوره از مسابقات، حکم قهرمانی و جوایز نفیسی اهدا شد.

منبع : میناب جنوب

انتهای پیام/آ

#

اشتراک این خبر در :