به گزارش پابگاه خبری بستک نیوز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری بستک، عبدالله پرتابیان فرماندار بستک در دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بستک اظهار داشت ، آموزش و پرورش یکی از ارکان مهم و اساسی جامعه اسلامی ما می باشد و با پیاده کردن روش‌های صحیح آموزشی و تربیتی می‌توان بر بسیاری از مشکلات جامعه فائق آمد و آن را به سوی پیشرفت و ترقی سوق داد.

فرماندار بستک ادامه داد ، تعلیم و تعلم از آموزه های دین مبین  اسلام است که با نشان دادن مسیر درست به نسل آینده بسترهای پرورش نسل آگاه و پیشرو را فراهم می کند و به همین دلیل بایستی اعتقادات و باور های دینی را در بین دانش آموزان تقویت کنیم.

پرتابیان در خصوص ارتباط و تعامل با خیرین در بحث آموزش و پرورش بیان داشت ، به حمدالله این ارتباط و تعامل خوب بوده و ان شاءالله بتوانیم همه در زیر ساختها و فضاهای آموزشی و هم در بحث آموزش از آن استفاده کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان به ابلاغ منشور حقوق شهروندی توسط ریاست محترم جمهور در آذرماه۹۵ به حق آموزش و پژوهش در این منشور اشاره نمود و اعلام داشت ، آموزش و پرورش باید در تبیین و نهادینه کردن حقوق شهروندی در جامعه نقش مؤثری ایفا نماید.

انتهای پیام/آ

#

اشتراک این خبر در :