به گزارش پایگاه خبری ، تحلیلی بستک نیوز ، عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان بستک ، ظهر امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش شهرستان بستک در بین مسئولان هیات های ورزشی و با حضور دانشور مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت ، ورزش های ما بیشتر از درآمد زا بودن هزینه آور هستند .

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک ضمن اشاره به وجود استعدادهای فراوان ورزشی و وجود زیرساخت های لازم در این شهرستان افزود ، علارغم مشکلات فراوان در این حوزه تلاش کنیم ، تا جایی که مقدور است نرخ استفاده از سالن های ورزشی را کم کنیم تا کمتر شاهد خالی بودن سالن ها باشیم. وی اضافه کرد هیات های شهرستانی باید ارتباط خود را با هیات های استانی بیشتر کنند تا شاهد پیشرفت بیشتری در حوزه ورزش باشیم.

پرتابیان با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته در حوزه ورزش شهرستان بستک گفت ، گاها برخی آمارهای اشتباه اعتبارات را در حوزه های مختلف تحت تاثیر قرار می دهد . وقتی ما آماری را اعلام میکنیم و در سیستم اعتبارات کشور آمار قابل قبولی باشد به صورت سیستماتیک اعتبار در آن حوزه قطع می شود. وی اضافه کرد در اختصاص اعتبارات به یک حوزه تمام پارامترها منجمله جمعیت مورد توجه قرار میگیرد و منابع بر اساس اولویت های آن شهرستان توزیع میگردد.

فرماندار شهرستان بستک با استقبال از تشکیل مجمع خیرین ورزشی در شهرستان بستک گفت : ما در این شهرستان شاهد مشارکت بالای خیرین در امر ورزش هستیم و بی تردید پیگیر تشکیل چنین مجمعی خواهیم بود. وی تصریح کرد بنا به اعلام مراجع رسمی آمار کشور نرخ بیکاری در شهرستان بستک حدود ۱۱/۶ درصد می باشد و رقم های بیشتر مورد تایید فرمانداری نمی باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک در پایان از تمامی ورزشکاران شهرستان بستک به خصوص تیم رزمی کمشک و تیم موتور سواری جناح به خاطر افتخار آفرینی در سطح ملی و برون مرزی تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/آ

#

اشتراک این خبر در :