به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، شهاب الدین بادروج رئیس اداره کتابخانه های شهرستان بستک با حضور در دفتر بستک نیوزbadroj ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب و کتابخانه گفت : کتابخانه ها به منزله پایگاه فرهنگی در تمامی شهرها و روستاها می باشد و به همین دلیل اداره کتابخانه های شهرستان بستک برنامه هایی از قبیل فعال کردن کانون های ادبی ، نشست کتابخوانان ، نقد و بررسی کتاب ها ، نشست با مولفین بومی و … را  در طول سال ارائه می کند.

بادروج تصریح کرد ، به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب و کتابخانه اداره کتابخانه ها با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اداره آموزش و پرورش و کانون فکری پرورش کودکان و نوجوانان برنامه هایی را تدارک دیده است که می توان به برگزاری نمایشگاه کتاب در سطح شهر بستک ، برگزاری مسابقات کتابخوانی ، تجلیل از کتابداران ، کتابخوانان و مولفین برتر شهرستان و اهدا کتاب اشاره کرد.

رئیس اداره کتابخانه های شهرستان بستک در ادامه گفت ، در هفته گذشته و روز چهارشنبه طی مراسمی که در مرکز استان برگزار شد از کتابخانه بعثت هرنگ و اداره کتابخانه های شهرستان بستک تقدیر به عمل آمد . وی افزود به امید خدا در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح کتابخانه مرکزی شهر بستک خواهیم بود.

شهاب الدین بادروج در پایان گفت ، جا دارد از حمایت های بی شائبه فرماندار شهرستان بستک ، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان تشکر و قدر دانی کنم.

#

اشتراک این خبر در :