دسته‌بندی نشده
کد خبر : 375
شنبه - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۲

استعفای فرخ محمدی از ریاست هیئت فوتبال بستک

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، بعد از شکست احمد جباری در انتخابات مجلس شورای اسلامی، «فرخ محمدی» طی بیانیه ای از ریاست در هیات فوتبال بستک استفعا داد. متن بیانیه به شرح زیر می باشد : باسمه تعالی محضر مردم ورزش دوست شهرستان بستک با سلام بدینوسیله به استحضار می رساند در مدت هفده […]

استعفای فرخ محمدی از ریاست هیئت فوتبال بستک

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، بعد از شکست احمد جباری در انتخابات مجلس شورای اسلامی، «فرخ محمدی» طی بیانیه ای از ریاست در هیات فوتبال بستک استفعا داد.

متن بیانیه به شرح زیر می باشد :

باسمه تعالی
محضر مردم ورزش دوست شهرستان بستک
با سلام
بدینوسیله به استحضار می رساند در مدت هفده سالی که به عنوان عضو و رئیس هیئت فوتبال شهرستان بستک در خدمت شما بوده ام تمام توان خود را برای رونق فوتبال شهرمان بکار گرفته ام.
هر چند همه همشهریان منصف می دانند که کمبود امکانات و منابع مالی مانع بزرگی برای تحقق این مهم بوده است.
لازم می دانم به سهم خود از تلاش همیشگی و پیگیری دلسوزانه جناب آقای احمد جباری نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی که به واقع تنها حامی ما در این هشت سال اخیر بوده اند تقدیر و تشکر نمایم.
چنانکه دوستان و همراهان مستحضرند طی دوسال اخیر با توجه به سنگ اندازی های بیش از اندازه، چندین بار تصمیم به کناره گیری از این سمت گرفتم منتها لطف و محبت دوستان باعث انصراف از این تصمیم گردید.
اما شرایط به گونه ای رقم خورد که مرا بر آن داشت تا از خدمت شما مرخص شده و این مسئولیت را به دوست دیگری بسپارم.
امیدوارم عزیزی که بعد از اینجانب این مسئولیت مهم را عهده دار خواهد شد نواقص و مشکلات دوران تصدی بنده را برطرف ساخته و بیش از پیش باعث شکوفایی فوتبال شهرمان گردد.

نامه کتبی استعفای فرخ محمدی در زیر قابل مشاهده است.

photo_2016-05-06_11-04-38