دسته‌بندی نشده
کد خبر : 18726
دوشنبه - ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸
مدير آموزش و پرورش بستک:

یازده حوزه امتحان نهایی میزبان ۵٠۵ دانش آموز پایه دوازدهم بستکی

غلامحسین عابری در این خصوص گفت: با توجه به شرایط بیماری کرونا و بجهت پیشگیری از انتقال این بیماری و کم کردن استرس در بین خانواده ها و دانش آموزان، تعداد ۵٠۵ دانش آموز پایه دوازدهم در یازده حوزه امتحان نهایی با رعایت کامل نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سطح شهرستان بستک رقابت می کنند.

یازده حوزه امتحان نهایی میزبان ۵٠۵ دانش آموز پایه دوازدهم بستکی

به گزارش بستک نیوز ، غلامحسین عابری در این خصوص گفت: با توجه به شرایط بیماری کرونا و بجهت پیشگیری از انتقال این بیماری و کم کردن استرس در بین خانواده ها و دانش آموزان، تعداد ۵٠۵ دانش آموز پایه دوازدهم در یازده حوزه امتحان نهایی با رعایت کامل نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سطح شهرستان بستک رقابت می کنند.

وی افزود: امسال با توجه به شرایط بیماری کرونا و در جهت پیشگیری از انتقال این بیماری و کم کردن استرس در بین خانواده ها و دانش آموزان و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در چندین نقطه از این شهرستان حوزه امتحانات نهایی برپا می گردد.

عابری تصریح کرد: در همین راستا، تعداد ۴ حوزه در سطح شهر و ٧ حوزه در سطح روستاهای تابعه برای پانصد و پنج دانش آموز پایه دوازدهم در نظر گرفته شده است که از این تعداد دویست و سی و یک دانش آموز پسر و دویست و هفتاد و چهار دانش آموز دختر با هم رقابت می کنند.

مدیر آموزش و پرورش بستک گفت: برگزاری امتحانات پایه نهم و دوازدهم در این شهرستان با رعایت کامل نکات بهداشتی ، ضدغفونی و گندزدایی قبل و بعد از امتحان انجام می پذیرد که در همین راستا تعداد چهار هزار و پانصد ماسک بین دانش آموزان و عوامل اجرایی توزیع و تحویل داده شده است.

نویسنده خبر: زهرا اسدپور

انتها.