دسته‌بندی نشده
کد خبر : 18141
جمعه - ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹
خطیب جمعه اهل سنت بستک :

صداقت انسان را عزیز و دروغگویی انسان را ذلیل می کند/اگر نسبت به انتخابات بی توجه باشید بسیار ضرر خواهید کرد

نباید با توجه به تعدد کاندیدها بگویید رای نمی دهیم و نسبت به همه آنها بی خیالیم ! زیرا مهمترین مسئله امروز برای کشور ما حضور است و حضور است و حضور ! وی افزود : این انتخابات باید فضایی برای ادامه خوبی ها ، همدلی ها و برادری ها باشد و نباید نسبت به تخریب دیگران بپردازید زیرا این کارها باعث اختلافات خواهد شد .

صداقت انسان را عزیز و دروغگویی انسان را ذلیل می کند/اگر نسبت به انتخابات بی توجه باشید بسیار ضرر خواهید کرد

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، سیدمحمد یوسف حسینی نژاد خطیب جمعه اهل سنت شهر بستک در خطبه های نماز جمعه این هفته با اهمیت شمردن مسئله صداقت گفت : هرجا نقصی در جامعه مشاهده شود این اصلی اخلاقی نادیده گرفته شده است زیرا صداقت است که انسان را به بالاترین درجات می رساند.

خطیب اهل سنت شهر بستک در ادامه با اشاره به احادیث و آیات مختلف در خصوص راستگویی و صداقت در جامعه گفت : هیچ چیز در زندگی انسان ها جای صداقت پیشه گی را نمی گیرد و چه زیباست که علاوه بر اینکه با مردم صادقیم با خودمان نیز صادق باشیم زیرا صداقت انسان را عزیز و اگر انسانی به دروغگویی معروف شود در جامعه خار و ذلیل می شود.

حسینی نژاد ادامه داد : هر انسان و کاندیدی که قصد خدمت دارد باید صادق باشد و با صداقت با مردم رفتار کند زیرا این صفت اساس همه صفات انسانی است و می تواند آسایش اجتماع و اعتماد مردم را تضمین کند و اگر غیر از این باشد احترام از جامعه می رود و آن جامعه را رو به نابودی می برد. وی افزود : ما نیز درخواست داریم اخوت برادری و همدلی همیشه بر شهر ، منطقه و کشور ما حاکم باشد . ما خواهان آنیم تا این همدلی ایجاد شده در جامعه ادامه پیدا کند حالا هرکسی که در هرجایگاهی قرار بگیرد.

خطیب جمعه اهل سنت شهر بستک در ادامه ضمن دعوت از همه مردم برای حضور حداکثری در پای صندوق های رای گفت : انتخابات و مجلس جایگاه بالایی دارد و اگر درست انتخاب کنیم منافع زیادی عاید جامعه می شود و اگر انتخاب بدی داشته باشیم ضرر می کنیم و بزرگترین ضرر در جامعه زمانی حاصل می شود که خودمان را در برابر انتخابات به بیخیالی بزنیم که اگر از این حق استفاده نکنیم بسیار ضرر خواهیم کرد و هیچوقت بوق های تبلیغاتی خارج نشینان در اراده مردم ما تاثیری نداشته و نخواهد داشت زیرا مردم شهرستان بستک همیشه در اینگونه شرایط بیشترین حضور و مشارکت را داشته اند که جا دارد مسئولین به این مردم بیشتر توجه فرمایند زیرا نباید نعمت حضور مردم را از دست داد.

وی در پایان گفت : نباید با توجه به تعدد کاندیدها بگویید رای نمی دهیم و نسبت به همه آنها بی خیالیم ! زیرا مهمترین مسئله امروز برای کشور ما حضور است و حضور است و حضور ! وی افزود : این انتخابات باید فضایی برای ادامه خوبی ها ، همدلی ها و برادری ها باشد و نباید نسبت به تخریب دیگران بپردازید زیرا این کارها باعث اختلافات خواهد شد .

انتها/