آخرین اخبار » اجتماعی » اخبار بستک » اخبار هرمزگان » سیاسی » غرب هرمزگان
کد خبر : 17918
جمعه - ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۷
فرماندار بستک:

٩۴ پروژه به ارزش ٨٩ میلیارد تومان همزمان با دهه مبارک فجر در شهرستان بستک افتتاح خواهد شد

به گزارش بستک نیوز ، فرماندار بستک در نشستی خبری از بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۹۴ پروژه با اعتباری بالغ بر هشتاد و هفت میلیارد و نهصد و شصت و هفت میلیون تومان، همزمان با ایام الله دهه مبارکه فجر در شهرستان بستک خبر داد.

٩۴ پروژه به ارزش ٨٩ میلیارد تومان همزمان با دهه مبارک فجر در شهرستان بستک افتتاح خواهد شد

به گزارش بستک نیوز ، فرماندار بستک در نشستی خبری از بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۹۴ پروژه با اعتباری بالغبر هشتاد و هفت میلیارد و نهصد و شصت و هفت میلیون تومان، همزمان با ایام الله دهه مبارکه فجر در شهرستان بستکخبر داد.

سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک با تبریک و گرامیداشت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر وچهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران،عنوان کرد: پروژه های مذکور بیشتر در بخش کشاورزی ،آبخیزداری ، آب رسانی شهری و روستایی ، بهداشت و درمان ، حمل و نقل و رفاه اجتماعی می باشد.

فرماندار بستک افزود: آبشیرین‌کن چاله و گریند، چمن مصنوعی هنگویه، مخزن آبرسانی کمشک، بلوار حافظ بستک، فازدو کشتارگاه طیور، مجتمع بومگردی کاروانسرای بستک و افتتاح مرکز سی تی اسکن فارابی شهر بستک از مهمترینپروژه هایی هستند که در ایام‌الله دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسند.

قتالی در پایان ضمن اشاره به این موضوع که چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی به دلیل قرار گرفتن در گام دوم انقلابدارای حساسیت و اهمیت بسزایی است اضافه کرد: در نخستین روز از دهه فجر و برای اولین بار به یمن چهل و یکمینسالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ضمن نواخته شدن زنگ انقلاب در تمامی مدارس ، در ۴١ مدرسه سطح شهرستانبستک زنگ انقلاب به صورت نمادین با حضور مسؤولان  نواخته می‌شود

انتها/