آخرین اخبار » اجتماعی » اخبار بستک » اخبار هرمزگان » سیاسی » غرب هرمزگان
کد خبر : 17884
یکشنبه - ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۲
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک خبر داد:

اجرای طرح مدیریت روان‌ آب با مشارکت مردم در شهرستان بستک

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک از اجرای طرح مدیریت روان‌ آب با مشارکت مردم و جمعی از دوستداران و حافظان طبیعت در حوزه آبخیز پارک ریخونه شهر بستک خبر داد.

اجرای طرح مدیریت روان‌ آب با مشارکت مردم در شهرستان بستک

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حامد احمدپور رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک از اجرای طرح مدیریت روان‌ آب با حضور حسینی قتالی فرماندار شهرستان، شهردار، رییس شورای اسلامی شهر بستک و با مشارکت مردم و جمعی از دوستداران و حافظان طبیعت در حوزه آبخیز پارک ریخونه شهر بستک خبر داد.

وی در این باره به خبرنگار ما گفت: این طرح در قالب خشکه ‌چینی در آبراهه‌ و مسیل‌های کوچک با هدف استحصال روان آب‌های سطحی و ایجاد بستر مناسب جهت کاشت نهال و بذرکاری برای دومین بار در شهرستان اجرا شد.

حامد احمدپور ضمن تشکر از جوامع محلی و سمن‌ های زیست محیطی گفت: فرهنگ‌ سازی و مشارکت دادن مردم در اجرای طرح‌ های آبخیزداری و حفظ و احیاء پوشش گیاهی از دیگر اهداف این طرح است.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک افزود: سعی کرده‌ایم در اجرای تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌های منابع طبیعی و آبخیزداری از مشارکت و دانش بومی مردم بهره ببریم.

سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک ضمن تشکر از اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ، خواهان استمرار اینگونه برنامه‌ها شد و افزود: برای حفاظت از منابع طبیعی و توسعه پوشش گیاهی، همه‌ نهاد‌ها اعم از دولتی و خصوصی بایستی تلاش کنند و با اداره منابع طبیعی و آبخیزداری همکاری داشته باشند.

انتهای پیام / ش.ز