دسته‌بندی نشده
کد خبر : 17793
پنجشنبه - ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بستک خبر داد:

رفع تصرف ١٧ هکتار از اراضی ملى زنگارد

رییس اداره منابع طبیعى و آبخیزدارى شهرستان بستک از رفع تصرف میزان ١٧ هکتار از اراضى ملى منطقه زنگارد با حضور مامورین یگان حفاظت منابع طبیعی و پاسگاه انتظامی دهنگ شهرستان بستک خبر داد.

رفع تصرف ١٧ هکتار از اراضی ملى زنگارد

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حامد احمدپور گفت: متصرفین از طریق دپو سنگ و مصالح، دیوارچینی و ساخت و ساز غیرمجاز اقدام به تصرف اراضى ملى حاشیه روستا نموده بودند که با همکاری ماموران پاسگاه انتظامی دهنگ و دستور صریح مقام قضایی رفع تصرف و به انفال باز گردانده شد.

جنگلدار بستک ضمن تشکر از مقام محترم قضایی به جهت صدور دستور سریع و صریح رفع تصرف و نوابی رییس پاسگاه انتظامی دهنگ در تأمین امنیت گفت: حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی شهرستان با رویکرد پیشگیرانه با جدیت در دستور کار این اداره قرار دارد.

وی با بیان اینکه قانون ایستگاه آخر متصرفین و متجاوزین به عرصه‌های ملی و منابع طبیعی است گفت: به دستور مقام محترم قضایی برخورد با زمین ‌خواران و متصرفین اراضی ملی در سایر نقاط شهرستان نیز همچنان ادامه دارد و بطور مستمر پیگیری می ‌کنیم.

رییس اداره منابع طبیعى و آبخیزدارى شهرستان بستک ارزش زمین هاى تصرف شده را یک میلیارد و ٧٠٠ میلیون ریال عنوان کرد و از عموم مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تصرف و تخلف در عرصه هاى ملى با شماره تلفن ١۵٠۴ به یگان حفاظت اداره منابع طبیعى و آبخیزدارى اطلاع دهند.

انتهای پیام / ش.ز