آخرین اخبار » اخبار بستک » اخبار هرمزگان » اقتصادی » سیاسی » غرب هرمزگان
کد خبر : 15807
سه شنبه - ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۲
مدیر تعاون روستایی استان هرمزگان:

حمایت از بخش تعاونی ها در راستای تنظیم بازار

مدیر تعاون روستایی استان هرمزگان گفت: برای رسیدن به رونق تولید، باید بر پتانسیل و ظرفیت ‌های داخلی باور داشت تا منجر به شکوفایی استعداد‌ها بشود.

حمایت از بخش تعاونی ها در راستای تنظیم بازار

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، سیروس اسدپور مدیر تعاون روستایی استان هرمزگان در دیدارهایی جداگانه با فرماندار و امام جمعه شهرستان بستک پیرامون مباحث و مسائل مربوط به شبکه های تعاونی روستایی شهرستان تبادل نظر و گفتگو کرد.

وی در این دیدارها ضمن تاکید بر لزوم حمایت از بخش تعاونی ها در راستای تنظیم بازار و همچنین رونق تولید گفت: مقام معظم رهبری ، رونق تولید را به عنوان شعار سال اعلام کرده اند بنابراین باید اهتمام خاصی به این مسئله داشته باشیم و در جهت رسیدن به رونق تولید تلاش کنیم.

مدیر تعاون روستایی استان هرمزگان افزود: برای رسیدن به رونق تولید، باید بر پتانسیل و ظرفیت ‌های داخلی باور داشت تا منجر به شکوفایی استعداد‌ها بشود.

وی تصریح کرد: رونق تولید بخشی از برنامه‌ های حوزه اقتصاد مقاومتی است که می ‌تواند به توسعه فعالیت تولید کنندگان منجر شود.

سیروس اسدپور با اشاره به طرح های مرتبط با تنظیم بازار و تکمیل زنجیره تولید مرغ  و توسعه و تقویت فروشگاه های مصرف و فروشندگی های مواد سوختی توسط شبکه تعاونی های روستایی اظهار داشت: تکمیل زنجیره تولید تا فرآوری، نیاز اساسی امروز صنعت مرغ است که با تحقق آن، چالش های فراروی این صنعت برطرف می شود.

در ادامه جهت رفع موانع و مشکلات جذب تسهیلات در خصوص طرح انبارداری محصولات کشاورزی و سردخانه زیر صفر به اتفاق مدیر شعب بانک کشاورزی استان در محل بانک کشاورزی شهرستان بدین منظور جلسه ای برگزار و تبادل نظر گردید.

انتهای پیام / ش.ز