به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام جعفر کاظم زاده امام جمعه موقت شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه در روایاتی از امام سجاد (ع) گفت: شیعیان ما با آثار عبادت و نیز سادگی و بی آلایشی در زندگی شناخته می شوند که در چهره های آنان آثار عبادت نمایان است.

وی افزود: هنگامی که همه ساکت و خاموشند آنان در تقدیس و تسبیح خداوند هستند و آنگاه که همه خوابند آنها به نماز و نیایش پروردگار می پردازند.

حجت الاسلام کاظم زاده اظهار داشت: شیعه باید به فکر انسان سازی باشد و با دروغگو و فاسق همنشین نباشد چرا که انسان دروغگو مسیر نزدیک را به تو دور نشان می دهد و انسان فاسق به وقتش تو را به لقمه ای نان می فروشد و همینکه بی نیاز شد به تو لطمه میزند.

امام جمعه موقت شهرستان بستک در ادامه عربستان را عروسک خیمه شب بازی و کافران مسلمان نما دانست و افزود: اگر می خواهید که آرامش به آسیا و خاورمیانه بازگردد باید لکه های ننگی مثل عربستان و حامیانش سرکوب شوند.

حجت الاسلام کاظم زاده با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی خطاب به نیروهای نظامی و انتظامی گفت: اگر خودتان در مسائل قرص و محکم باشید جامعه هم به تبعیت از شما محکم می شود.

وی تصریح کرد: هدف نیروی انتظامی تنها این نباشد که بگیرد و در بند کند بلکه هدف باید آموزش باشد.همانطور که بستن کمربند ایمنی را یک فرهنگ کردید دوری از مواد مخدر و راههای پیشگیری از آن را نیز یک فرهنگ کنید.

امام جمعه موقت شهرستان بستک در بخش دیگری از سخنان خود ضمن انتقاد از جاده های ورودی شهرستان گفت: ای کاش اداره راه شهرستان و استان کمی به فکر جاده ها بودند.ورودی جاده های شهرستان بستک از لاورمیستان تا کنارسیاه به سمت لامرد، از این سمت به سوی بندرعباس و جاده بندرلنگه متعلق به ۳۰ – ۴۰ سال پیش هستند.

وی افزود: قابل قبول نیست که سی و اندی از انقلاب اسلامی ایران گذشته باشد ولی هنوز جاده های بی کیفیت داشته باشیم یا در برخی موارد جاده های ما هنوز خاکی باشد.

حجت الاسلام کاظم زاده همچنین با اشاره به اصطلاحات سیاسی و جناح بازی های برخی افراد خطاب به آقایان سیاسی گفت: این راست و چپ از کجا بوجود آمده؟ مگر شما همه با هم در یک سنگر نجنگیدید؟ مگر همه شما تحت فرمان یک رهبر نیستید؟ چرا در قالب اصلاح طلب و اصولگرا همدیگر را تخریب می کنید؟ با روحیه مردم بازی نکنید این یک درد برای مردم ماست، این بازی های بچه گانه سیاسی را ول کنید.حرف رهبر را بشنوید و نگاه رهبر را عملی کنید.

امام جمعه موقت شهرستان بستک در ادامه با اشاره به قضیه حج گفت: حج امسال بعید است که انجام شود و مسئولین خودکامه عربستان با کارشکنی هایی که میکنند راه را بسته اند، حج را سیاسی و تابع دُوَل غربی کرده اند.

وی تصریح کرد: عربستان در همه چیز اسلام دست برده است.این غده سرطانی بعد از صهیونیست ها به عربستان سرایت کرده است.

وی همچنین با اشاره به هفته هلال احمر گفت: نیاز است یک تحول جدید در هلال احمر بوجود آید تا مردم بیشتر هلال احمر را بشناسند.

امام جمعه موقت شهرستان بستک در بخش پایانی سخنان خود شهادت سردار ناظری را تسلیت گفت و افزود: سردار شهید حاج محمد ناظری از رزمندگان دوران ۸ سال دفاع مقدس و فرماندهان قدیمی و زبده نیروی دریایی سپاه بود که در یگان هوابرد و ناوگردهای اعزامی ندسا برای تأمین تردد کشتی‌ها و شناورها در خلیج عدن طی سال‌های اخیر خدمات ارزنده ‌ای ایفا کرد.

حجت الاسلام کاظم زاده این ضایعه دردناک را به خانواده گرامی این پاسدار جان بر کف انقلاب و به همه همرزمان و همسنگرانش تسلیت گفت و از خداوند متعال همجواری وی با شهدای کربلا و سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدلله الحسین (ع) را مسئلت داشت.