به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز گفت: همه ما انسان ها به جز شخصیت های طراز اول اسلام (۱۴ معصوم) در معرض خطا و گناه هستیم ولی امام با بصیرتی که خداوند به او داده عمق قضایا را می بیند و به دنبال گناه نمی رود.

وی افزود: امروزه دشمن از هر راهی مخصوصا برنامه های ماهواره ای و تبلیغات علیه اسلام در فضای مجازی ما را بیشتر در معرض خطا و اشتباه قرار می دهد.

امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به مسئله اقتصاد مقاومتی بیان داشت: در اقتصاد مقاومتی باید محکم بایستیم تا بار سنگینی که رهبر عزیز انقلاب بر آن تاکید دارند به سرمنزل انجام رسانیده شود که در آینده بتوانیم کشوری قدرتمند از لحاظ اقتصادی باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی انقلاب و نظام ما را مستقل دانست و افزود: به مانند نظام و انقلابمان، رهبر ما هم یک شخصیت کاملا مستقل است و به هیچکس و هیچ قدرتی وابسته نیست و سربلندی و سرافرازی ملت ایران تا به امروز به همین خاطر بوده است.

وی همچنین با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در روز عید مبعث گفت: قدرت گرفتن داعش و امثالهم نتیجه جاهلیت مدرن است همانند گذشته که در افغانستان و عراق هم این حرکت ها انجام شد، جالب این است که داعش را به عنوان دولت اسلامی معرفی می کنند و اینگونه ذهنیت جهانیان را نسبت به اسلام خراب می کنند.

امام جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از سخنان خود ضمن انتقاد از وضعیت بد حجاب، خواستار انجام طرح امنیت اخلاقی شد و افزود: وضعیت اخلاقی در جامعه به سمت و سویی دیگر رفته و روز به روز بی حجابی و بدحجابی بدتر می شود.چرا برخی مسئولان چشم خود را بسته اند؟ تا کی باید در جامعه اسلامی وضع پوشش و حجاب اینچنین باشد؟

وی تصریح کرد: کار به جایی رسیده که وقتی چند نفر آقایان و خانم های باحجاب در جمعی شرکت می کنند در مقابل بدحجابی خجالت می کشند.چرا بی صاحبی در این زمینه غوغا می کند؟ بیعاری و بی عفتی آنقدر زیاد شده که خیلی راحت از مجالس عروسی و تالارها فیلم می گیرند و بعد آن فیلم را پخش می کنند، باید تو دهن اینها زده شود.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در بخش پایانی سخنان خود گفت: نیاز به هیچگونه تبلیغات هم نیست فقط باید برنامه ریزی دقیقی انجام شود تا بتوان جلوی این حرکت ها را گرفت هرچند در کنارش باید کار فرهنگی هم انجام شود.

وی در پایان از برگزاری نمایشگاه به نفع بیماران خاص که در سطح شهرستان انجام می شود تقدیر کرد و این کار را یک کار ارزشمند خواند.