به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، خالد زمزم نژاد که در دور دوم انتخابات غرب هرمزگان توانست با اکثریت آرا راهی بهارستان شود عصر چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت در مراسم جشن عید مبعث در بستک حضور یافت.

تیم خبری بستک نیوز نیز این فرصت را غنیمت شمرده و پس از برگزاری جشن در دیداری صمیمانه به گفتگویی اختصاصی با نماینده منتخب مردم پرداخت.

خالد زمزم نژاد در ابتدای گفتگو ضمن تبریک به مردم گفت: در ابتدای امر این پیروزی را به مردم تبریک می گویم چونکه مردم محور کار ما هستند و حماسه ای از طرف مردم سه شهرستان با قاطعیت آرا بود.

سوال: در پارسیان صحبت هایی مبنی بر اینکه می خواهید ساحل پارسیان را مثل سواحل اروپا کنید انجام دادید که بازخورد زیادی در بین مردم داشت.جهت شفاف سازی بیشتر بین عموم در موردش توضیح میدید؟

جواب: مسئله سواحل پارسیان در دور اول بود و حتی در دور دوم هم تاکید کردم پتانسیلی که در سواحل پارسیان وجود دارد نه در شرق آسیا، نه در اروپا حتی در آمریکا هم وجود ندارد و امروز با آقای ضیایی رییس سازمان گردشگری گفتگو کردیم که روی پارسیان سرمایه گذاری کنیم که به هویت اصلی خود بازگردد.

سواحل پارسیان را از اروپا هم بالاتر می بریم.دیدگاه ما دیدگاه روشنفکری است، دیدگاه جنسیتی نیست.تفکرات انسانی کوته بین در مسائل جنسی زنانه مردانه متمرکز است.ما می خواهیم تفریحگاهی خیلی خوب با برند اسلامی آنجا شکل بگیرد.

سوال: شما با اختلاف ۲۲ هزار رای از شخصی که ۸ سال نماینده مردم بود پیشی گرفتید و انتخاب شدید.این یعنی موج اعتماد مردم غرب هرمزگان به شما.پاسخ شما به این اعتماد چیست؟

جواب: این بدین معنی است که بیش از ۶۰ درصد مردم به مطالبات خود در این ۸ ساله نرسیدند.ما برای مردم اولویت بندی می کنیم که انشاله اولین اولویت معیشت ، اقتصاد و اشتغال مردم است.برنامه ریزی ما طبق نظر دولت در بحث رونق اقتصادی، آرامش و احساس امنیت برای مردم است.

سوال: در زمینه اشتغال بصورت ریز چه برنامه هایی دارید؟

جواب: ما یک کارگروه تخصصی در هر زمینه ای تشکیل می دهیم تا ببینیم چه پتانسیلی در چه منطقه ای نیاز است و متناسب با آن منطقه برنامه ریزی می کنیم.

سوال: شبی که طرفداران شما در بستک به شادی پرداختند در اکثر تصاویر نام شما و آقای حسینی در کنار هم دیده میشد.شما آقای حسینی را چقدر تاثیر گذار می دانید؟ و آیا فکر می کنید اگر آقای حسینی از شما حمایت نمیکرد باز هم رای مردم به شما تعلق می گرفت؟

جواب: آقای حسینی به عنوان یک اصلاح طلب در غرب هرمزگان، آقای عارف و آقای سیدحسن خمینی در مرکز همه حمایت کردند.نقش همه اینها را به نسبت شخصیت ها می بینم.بنده شخصیتی کاملا مستقل هستم که تحت تاثیر هیچ گروه یا احزابی نیستم.تنها چیزی که انجام می دهم برای ارائه خدمات به مردم است.

سوال: یعنی شما اصلاح طلب نیستید؟

جواب: بله اصلاح طلب هستم و نام بنده در لیست امید نیز منتشر شده.

سوال: از آقای عارف نام بردید.آیا در زمان تبلیغات که آقایان الویری و مرعشی در حمایت از شما سخنرانی کردند آقای عارف رو هم دعوت کرده بودید؟

جواب: با آقای عارف رایزنی کردیم و بنده شخصا به حضورشان رسیده و گفتگو کردیم.

 

خالد زمزم نژاد پرسپولیسی است و خود را یک شخص بستکی لنگه ای (با خنده) می داند.وی ۴ فرزند شامل دو دختر و دو پسر دارد.مدرک مربیگری C  کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC دارد و مربی تیم پیشکسوتان مهران بندرلنگه است.

تیم خبری بستک نیوز برای نماینده منتخب مردم آرزوی موفقیت و سربلندی دارد به این امید که در ۴ سال پیش رو، بهتر و بیشتر از گذشته برای خدمت به مردم پیشقدم باشند و همچنین تلاش و کوشش بیشتری برای حوزه انتخابیه خود داشته باشند.