به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز گفت: قدرت ها به شخص خاصی وفادار نیست و اینها همه در مرحله آزمایش خداوندی هستند.

وی افزود: کسی نیامده که بماند بلکه همه به عنوان گذرگاه آمده اند و رفته اند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی با اشاره به فرا رسیدن عید مبعث افزود: مبعث فرصت مبارکی است که باید از آن استفاده کنیم مخصوصا که باید اسلام ناب را در تقابل اسلام آمریکایی به جهانیان بشناسانیم.

امام جمعه شهرستان بستک اسلام هراسی در جهان را از اهداف دشمنان دانست و گفت: دشمنان دین به دنبال اسلام هراسی هستند و دوستان ناآگاه و ناخلف ما (سران کشورهای اسلامی) آب به آسیاب دشمن می ریزند.اینها به گونه ای عمل می کنند که که تفکرات تکفیری و داعش را به جان جامعه اسلامی انداخته اند.

وی تصریح کرد: هر هفته شاهد انفجارات متعدد در کشورهای اسلامی هستیم که باعث می شود مسلمانان کشته شوند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود: ما نمی خواهیم کشورهای دیگر را تحقیر کنیم بلکه به دنبال ایجاد تمدن اسلامی در دنیا هستیم.

وی افزود: متاسفانه در سطح جهان از اسلام چهره های مختلفی با نام های مختلف درست شده که از جمله به اسلام سکولار، اسلام طالبانی، اسلام تکفیری و … می توان اشاره کرد که همه اینها توسط استکبار در جامعه اسلامی رخنه وارد میکند.تمام کسانی که دانسته یا نادانسته از این مسئله حمایت می کنند تیشه به ریشه اسلام میزنند.

امام جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک روز معلم گفت: هر کس در هر جایگاهی قرار گرفته مدیون معلم خود است چرا که پای درس او زانو زده است.

وی افزود: همه این تشکیلات که در آموزش و پرورش است دست به دست هم می دهند که معلم بتواند خوب معلمی کند.