به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه محترم شهرستان بستک در خطبه های نماز جمعه این هفته خطاب به سردمداران حکومت خبیث سعودی گفت :

متاسفانه سعودی ها از مقوله حج استفاده مالی میکنند جوری که درآمد حاصله از ورود ارز به کشورشان در مقوله حج گاهی بیشتر از درآمد نفتیشان است و متاسفانه از این پولها در برابر کشورهای مسلمان منجمله یمن استفاده میکنند . وی اضافه کرد قرار بود جنگ یمن یک هفته طول بکشد اما حال با گذشت یکسال و اندی و نابودی تمامی زیرساخت های کشور فقیر یمن جنگ هنوز ادامه دار می باشد.وی همچنان از دولت خواست تا در مسئله فاجعه منا کوتاه نیاید و به جد این مسئله را پیگیری کند زیرا مردم هیچوقت این فاجعه را فراموش نخواهند کرد.

قائدی در بخش دیگر سخنانش از لزوم توجه شوراهای شهر و روستا به مشکلات مردم اشاره کرد و از زحمات آنها تشکر و قدردانی و برایشان آروزی موفقیت و پیروزی کرد.

امام جمعه بستک در ادامه سخنانش به دیدار نخست وزیر ایتالیا با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت : رهبر معظم انقلاب در این دیدار خطاب به اروپاییها فرمودند آمریکا در مسئله برجام به تعهدات خود عمل نمیکند و شما نیز از آنها کورکورانه حمایت میکنید که تحلیل این جمله ارزشمند رهبری می تواند برای تغییر مسیرشان کافی باشد.

قائدی همچنین از تمامی مردم ، جوانان و نوجوانانی که در مراسم اعتکاف شرکت نمودند تشکر کرد و برایشان از خداوند متعال آرزوی موفقیت کرد.

امام جمعه بستک با اشاره به ورود سامانه اس-۳۰۰ و ارتقای سطح دفاعی و بازدارندگی توطئه ها به  کشور عزیزمان از تمامی مسئولان زیربط تشکر و قدردانی کرد . وی در پایان سخنانش با اشاره به آیه ای از سوره ی شورا مردم را به امر مشورت که بارها در قرآن کریم به آن اشاره شده است ، دعوت کرد.

انتهای پیام./