به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک در این دیدار ضمن تبریک دهه مبارک فجر، روز زن و مقام مادر اظهار داشت: حضرت فاطمه (س) الگوی شایسته زنان مسلمان و اسوه و نماد پاکدامنی و وارستگی برای زنان ایرانی است که پیروی از سلوک و منش آن بزرگوار، روشنایی بخش مسیر زندگی است.

وی افزود: سالروز ولادت حضرت زهرا (س)، هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر فرصت ارزشمندی برای تکریم و تجلیل از مادران و زنان جامعه اسلامی و ترویج ارزش هاست.

نماینده عالی دولت در بستک اذعان داشت: بانوان شاغل در ادارات جدا از وظیفه مادری و مدیریت خانواده، در بخش های مختلف ادارات نقش بسیار موثری را ایفا کرده اند که این مسئله نشان از قدرت، پشتکار و تلاش بانوان در انجام امورات محوله است.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین قائدی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان بستک در بیاناتی ضمن تبریک این مناسبت ها به خصوصیات و شخصیت حضرت فاطمه زهرا (س) اشاره و آن حضرت را بهترین الگو و سرمشق برای زنان دانست.

وی درخصوص تشکیل کارگروه امر به معروف و نهی از منکر در حوزه بانوان در شهرستان و همچنین نقش زنان در جنبش های سیاسی انقلاب اسلامی مطالبی را بیان کردند.

در پایان این نشست ضمن تقدیر از مدیران زن شهرستان، بانوان فرمانداری و دستگاهای اجرایی، از پنجمین کتاب خانم رشدیه عالیان بانوی پژوهشگر، شاعر و نویسنده شهرستان بستک که در چهارمین جشنواره سراسری پروفسور حسابی به عنوان پژوهشگر برتر کشور شناخته شد رونمایی گردید.

انتهای پیام / ش.ز