به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، عبدالرحمن خفته دل رییس اداره گاز شهرستان بستک در دیدار با احمد صادقی رییس اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان به بررسی مسائل مربوط به اصناف به خصوص نانوایی های سطح شهر بستک در حوزه فعالیت های اداره گاز پرداخت.

رییس اداره گاز شهرستان بستک اظهار داشت: توفیق خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی، امری ارزشمند است و مدیران باید بکوشند تا خدمات ماندگاری را از خود به جا بگذارند و در مسیر رضایت خداوند متعال به مردم خدمت کنند.

وی درخصوص آخرین وضعیت گازکشی محلات شهر بستک افزود: بیش از ۸۰ درصد شهر بستک به طور کامل گازکشی شده و آماده بهره برداری و مابقی نیز در حال اجرا می باشد پس ضرورت دارد در محلاتی که اجرای کامل شبکه و انشعاب گاز صورت گرفته، شهروندان خصوصا اصناف و واحدهای تجاری نسبت به لوله کشی داخلی و اخذ انشعاب گاز اقدام و از این ظرفیت ایجاد شده استفاده کنند.

عبدالرحمن خفته دل با بیان اینکه پیرو مصوبه کارگروه آرد و نان و ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری بستک و با پیگیری های صورت گرفته، تاکنون ۹۰ درصد نانوایی های سطح شهر بستک دارای انشعاب گاز بوده و از نعمت گاز طبیعی برخوردار گردیده اند گفت: با گازسوز شدن نانوایی ها، همشهریان عزیز می توانند نانی تمیز، سالم، بهداشتی و بدون بوی نامطبوع گازوییل استفاده نمایند.

در ادامه احمد صادقی رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بستک با اعلام اینکه نان سالم، باکیفیت و بدون بوی گازوییل حق هر شهروند بستکی است افزود: با گازدار شدن نانوایی ها علاوه بر عرضه نان باکیفیت و بدون بوی گازوییل، با استفاده از گاز طبیعی و ایجاد هوای پاک و سالم برای شهروندان، نانوایان مستقر در این محلات یک ماه فرصت دارند تا نسبت به انجام لوله کشی داخلی و نصب انشعاب گاز اقدام کنند و در صورت عدم اقدام سهمیه سوخت آنان قطع می گردد.

انتهای پیام / خبرنگار : شهاب زمانی