عصر دیروز با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان ضمت افتتاح زمین فوتسال چمن مصنوعی کمشک و کلنگ زنی پیست موتور سواری جناح از چند طرح و پروژه در دست اقدام ورزش و جوانان بستک بازدید شد.
به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، عصر روز گذشته ، با حضور امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان و به مناسبت هفته دفاع مقدس ،زمین چمن مصنوعی کمشک به مساحت ۱۶۰۰متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۶۰۰میلیون تومان از محل اعتبارات اداره کل ورزش وجوانان ،دهیاری و مشارکت خیرین به بهره برداری رسید. همچنین کلنگ پیست موتورسواری شهر جناح در زمینی به مساحت ۵ هکتار نیز به زمین زده شد.
همچنین در ادامه سفر مدیرکل ورزش و جوانان به شهرستان بستک از سالن ۲۰۰۰ متری شهر جناح ، ورزشگاه زمین بزرگ کمشک و ورزشگاه تختی شهر بستک و نیز بازدید شد. در این بازدید ها امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان قول مساعد به جهت تعویض سیستم روشنایی ورزشگاه تختی که در جریان طوفان گذشته آسیب دیده بود را داد.
گفتنی است در این دیدار ها حسینی قتالی فرماندار بستک ، عامری معاون امور جوانان ، برلس رییس اداره شهرستان بستک و جمعی از مسئولین محلی نیز حضور داشتند.
انتها/