به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، عبدالله عالیان رییس اداره آموزش و پرورش جناح از درخشش دانش آموزان این منطقه در مسابقات فرهنگی و هنری مرحله استانی خبر داد.

وی اظهار داشت: در سال جاری (۹۹-۱۳۹۸) دانش آموزان منطقه در مسابقات فرهنگی و هنری مرحله استانی خوش درخشیده و ۲۴ رتبه برتر این دوره را از آن خود ساختند.

عالیان با تشکر از واحد فرهنگی و امور تربیتی اداره و نیز مدیران و مربیان پرورشی و کلیه دانش آموزان شرکت کننده ابراز امیدواری کرد که در سال های آتی این نتایج درخشان پربارتر باشد.

اسامی دانش آموزان برتر منطقه جناح در مسابقات فرهنگی و هنری مرحله استانی به شرح ذیل است:

فاطمه صحراگران – فیلم کوتاه مستند – حاج عبدالله حاج حیدر فاریاب – دوم استان و شرکت در مرحله کشوری

ارشاد صحرایی – تک نوازی دف – شرفا شرفایی جناح – اول استان

نجمه احمدی – گلیم بافی – خیبر هنگویه – اول استان

نجمه احمدی – فرش – خیبر هنگویه – اول استان – گلیم بافی – اول استان

فائقه آبنار – وبلاگ – محمد سراح کوخرد – اول استان

سنیه خارج ره – شکسته نستعلیق – نبی اکرم هرنگ – اول استان

عبدالله جلوداری – نی انبان – شرفا شرفایی جناح – اول استان

نجمه احمدی پور – طراحی با زغال – نبی اکرم هرنگ – اول استان

نجمه احمدی پور – نقالی – نبی اکرم هرنگ – دوم استان

راشد احمدپور – فیلم کوتاه مستند – هاجر جناح – دوم استان

فائزه سعدانی – نستعلیق – محمد سراح کوخرد – دوم استان

پریا کداب – طراحی با مداد – نبی اکرم هرنگ – دوم استان

مروه بافندگان – طراحی آب مرکب – نبی اکرم هرنگ – دوم استان

سنیه خارج ره – پاستیل گچی – نبی اکرم هرنگ – دوم استان

خاطره حقیقی – نقاشی با مداد رنگی – نبی اکرم هرنگ – دوم استان

فردوس رحیم – شکسته نستعلیق – حاج عبدالهادی هرنگ – دوم استان

آرزو محمد حسن حاجیانی – فیلم کوتاه نماهنگ – محمد سراح کوخرد – سوم استان

عبدالله صحرایی – تک نوازی ارگ – شرفا شرفایی جناح – سوم استان

مرضیه پایمزد – قلم فلزی – حضرت خدیجه کوخرد – سوم استان

مریم فرد – نقاشی آبرنگ – زکیه کهتویه – سوم استان

آرش احمدزاده – قلم فلزی – شرفا شرفایی جناح – سوم استان

عایشه سلمان زاده – داستان نویسی – رابعه فرشادی جناح – سوم استان

ستاره شریفی – نستعلیق – احمد مربوطی جناح – سوم استان

شایان چمن پیرا – نستعلیق – هاجر جناح – چهارم استان

انتهای پیام / ش.ز