به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، عبدالله عالیان رییس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح در نشست صمیمی که با سرهنگ آزادی رییس بسیج فرهنگیان استان هرمزگان داشت گفت: بسیج صرفاً برای جنگ و دفاع از مرزهای فیزیکی شکل نگرفته، بلکه به عنوان نهادی تاثیرگذار در روند همه جریان های رو به رشد جامعه نقش آفرین است.

وی افزود: نسل جوان تشنه فرهنگ و معارف سازگار با روحیات خویش می باشد و شناسایی این روحیات در دست کسانی است که به نیروی عظیم جوانان اعتقاد دارند که از جمله این دلسوزان، فرهنگیان بسیجی می‌ باشند.

عبدالله عالیان با اشاره به نقش پررنگ و بی بدیل بسیج فرهنگیان در تحقق اهداف تعلیم و تربیت اسلامی و همکاری مداوم با آموزش و پرورش در این راستا اظهار داشت: این نهاد انقلابی در عرصه های فرهنگی نظام خوش درخشید و بعد از سنگرهای خاکی، مقابله با دشمنان امروز را در جنگ نرم و هدایت فکری جوانان برعهده دارند.

در ادامه سرهنگ آزادی رییس بسیج فرهنگیان استان هرمزگان ضمن عنوان برنامه های بسیج فرهنگیان استان درخصوص فعالیت های این تشکل عنوان کرد: بسیج فرهنگیان در الگوسازی فکری و رفتاری برای جوانان و نوجوانان، تقویت روحیه اخوت و برادری، ایفای نقش در فعالیت های فرهنگی و پرورشی و نیز فعالیت های علمی و پژوهشی به صورت مدون و مداوم فعالیت می کند.

انتهای پیام / ش.ز