به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، غلامحسین عابری در مصاحبه ای خبری درخصوص برگزاری آزمون مدارس نمونه پایه دهم، با بیان اینکه در برگزاری آزمون ها سلامتی دانش آموزان و همکاران اهمیت بسزایی دارد گفت: آزمون مدارس نمونه دولتی پایه دهم با تمام نکات بهداشتی در این شهرستان برگزار می گردد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک اضافه کرد: در آزمون مدارس نمونه دولتی پایه دهم که در روز جمعه ۲۰ تیرماه برگزار می شود ۳۵۰ دانش آموز این شهرستان شرکت دارند.

وی تصریح کرد: این آزمون در سه حوزه در سطح این شهرستان برگزار می گردد که تعداد ۱۳۸ نفر در سالن ورزشی عباسیه ویژه دختران و ۲۱۲ نفر در سالن های شهید قیسی و دبیرستان نمونه صالحین ویژه پسران با هم رقابت می کنند.

این مقام مسئول با تأکید بر استفاده از ماسک و دستکش توسط دانش آموزان و عوامل برگزاری آزمون، از دانش آموزان خواست روز برگزاری آزمون لوازم التحریر شخصی، آب و مواد غذایی به همراه داشته باشند.

وی تاکید کرد: جهت جلوگیری از شیوع انتقال بیماری کرونا ویروس، ضمن رعایت فاصله گذاری مناسب، حوزه های برگزاری آزمون ضدعفونی و گندزدایی می شود تا دانش آموزان با آرامش و بدون استرس این آزمون را پشت سر بگذارند.

انتهای پیام / زهرا اسدپور