به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، اولین جلسه شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی منطقه جناح در سال ۹۹ با حضور اعضاء و مدعوین در بخشداری بخش جناح برگزار شد.

صلاح الدین رفیعی زاد بخشدار جناح خواستار تشکیل جلسات مستمر با برنامه زمان بندی مدون شده و خطاب به اعضاء و مدعوین نشست اظهار داشت: با توجه به شرایط ویژه بیماری ویروس کوید ۱۹ در این روزها، فعالیت های سواد آموزی به صورت مجازی و با رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی صورت گیرد.

در ادامه رییس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح گزارشی از فعالیت ها و عملکرد حوزه سواد آموزی اداره در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ ارائه داد.

وی عنوان کرد: زمان آموزش سواد آموزان منطقه در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ به پایان رسیده و اکنون زمان ارزیابی آن ها می باشد.عبداالله عالیان افزود: با در نظر گرفتن شرایط ویژه و گروه سنی، سواد آموزان بیشتر در معرض خطر ابتلا به ویروس کوید ۱۹ می باشند و باید برنامه ریزی صحیحی جهت اجرای آزمون انجام شود.

در این جلسه مقرر گردید در روستاهای دارای وضعیت حاد شیوع بیماری کوید ۱۹ ، مسئولین حوزه با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و الزامات حفاظتی آزمون را به صورت انفرادی در خانه های سواد آموزان برگزار کنند.

انتهای پیام / ش.ز