به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه با برشمردن مراحل روزه گفت: خداوند ما را مورد آزمایش خود قرار داده و امتحانی است که از آن سربلند بیرون می آییم.ما درس صبر و پایداری را در این امتحان می آموزیم.

وی افزود: از گناهان اجتناب کنید چرا که اگر زبانت روزه است چشمت هم باید روزه باشد، گوش روزه باشد، تمام اعضا و جوارح هم روزه باشد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان بستک با اشاره به فرارسیدن روز قدس اظهار داشت: کشورهای اسلامی باید یکدست بشوند تا آمریکای فاسدِ جنایتکار، دست از جریان تروریسم دولتی خود بردارد.سازمان ملل اگر سازمان آمریکایی نیست باید جلوی این جریانات را بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به گران شدن بی رویه خودرو تاکید کرد: گرانی خودرو نشانگر بی در و پیکر بودن سیستم های نظارتی ماست.مردم از این اوضاع نگرانند.قطعا مسئولین باید فکری بکنند و نظارت ها دقیق تر بشود.دولت باید به فکر مردم باشد چرا که مردم مستاصل شده اند.مردم همیشه پای کار بودند.مردم ما مردانه ایستادند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی در پایان به خانواده های داغدیده کشتی کنارک مربوط به ارتش که منجر به شهادت جمعی از عزیزان ما شد منجمله شهید فلکنازی که از شهرستان ما بودند تسلیت گفت.

انتهای پیام / ش.ز