به گزارش بستک نیوز ، سیدشمس الدین حسینی قتالی با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و ممنوعیت تردد جهت قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا اظهار داشت:بدون شک با توجه به وضعیت فعلی کشور ، برای گذر از این بحران و مبارزه با این بیماری همراهی همه اقشار مردم را میطلبد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک افزود:در همین راستا مردم بافرهنگ ،فهیم، متمدن و همیشه در صحنه شهرستان بستک با مشارکت گسترده خود تا کنون زمینه ساز اتفاقات خوشایندی بوده اند که امیدواریم از این به بعد نیز با همدلی ، همراهی و رعایت کامل مسائلی که به کنترل شیوع ویروس کرونا می‌انجامد پایبند باشند.

فرماندار شهرستان بستک گفت:طرح فاصله گذاری اجتماعی باهدف تشدید قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا و کاهش تماس ها وترددهای غیر ضروری و ازبین بردن تجمعات در سطح شهرستان از تاریخ هشتم فروردین ماه شروع و تا پانزدهم فروردین ماه اجرا خواهد شد.

وی افزود: در این طرح شهروندان ساکن هرشهر یا روستا فقط مجاز به ورودبه آن شهر وروستا بوده وافراد غیر ساکن ورودشان ممنوع می باشد.

قتالی اضافه کرد: خودروهایی که میخواهند از شهر یا روستایی وارد شهر یا روستای دیگر شوندتوسط پلیس راهورجریمه و خودروی آنها توقیف خواهد شد.

رییس ستاد مبارزه با کرونا شهرستان بستک در خصوص خدمات رسانی ادارات شهرستان تاکید کرد:دستگاههای اجرایی با یک سوم نیروو به صورت شیفت بندی خدمات رسانی کنند.

حسینی قتالی با اشاره به فعالیت صنوف غیر ضروری گفت:صنوف غیر ضروری در صورت تخلف وباز نمودن محل کسب برابر دستور العمل و قانون پیشگیری از ویروس کرونا با آنها برخورد صورت خواد گرفت.

فرماندار شهرستان بستک در پایان از‌مردم شریف و متعهد شهرستان بستک خواستار رعایت نکات بهداشتی شد و افزود: این بیماری را جدی بگیرید و تا شکست این ویروس در خانه بمانید و از تردد غیر ضروری در طول روز ، شب نشینی ها ، مهمانی رفتن ها یا پذیرش مهمان جدا خودداری نموده ودر جهت حفظ سلامتی خود ، خانواده و مردم عزیزمان همراهی کنید.

انتها/