به گزارش بستک نیوز ،حسینی قتالی در جشن میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) و گرامیداشت هفته زن و مقام مادر اظهار داشت:حضرت فاطمه(س)الگوی زنان جهان است و ادیان دیگر نیز اخلاق، رفتار و منش فاطمه را سرلوحه زندگی قرار دادند و این افتخاری بزرگ برای همه ما مسلمانان است.

فرماندار بستک به توصیف خصوصیات مقام مادر پرداخت و گفت: مقام مادر مقامی والا و با ارزش است و با هیچ جمله ای نمی توان آن را توصیف کرد.

وی ادامه داد: مادر کسی است که بی منت نخوابید تا ما بخوابیم و بی منت مهربانی هایش را با ما تقسیم کرد و از همه چیز خود گذشت برای فرزندانش، پس ما هر چه داریم از برکت دعای خیر مادر است.

حسینی قتالی افزود: خداوند را شاکریم چنین انسان فداکاری به نام مادر را خلق کرد که بهشت زیر پای او خواهد بود.

فرماندار بستک از بانوان فعال شهرستان و همچنین کانون بانوان مه دخت که با ایجاد پویش گرم برای کمک به سیل زدگان شرق استان اقدام نموده اند تشکر و قدردانی نمود.

وی با اشاره به مراسم رونمایی کتاب بانوی فرهنگی و هنرمند سرکار خانم عالیان از بانوان خواست تا با خرید کتاب از نویسندگان و هنرمندان شهرستان حمایت نمایند.

فرماندار بستک همچنین به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جمعه آینده اشاره و از همه مردم خواست تا طبق فرمایشات مقام معظم رهبری با حضور پرشور خود در پای صندوق رای، نماینده با ایمان،شجاع و مقتدر خود را انتخاب نمایند.

گفتنی است در پایان از بانوان فعال شهرستان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد. و از کتاب عجایب زیبا چهارمین تالیف خانم رشدیه عالیان رونمایی شد.

گزارش تصویری : مسعود اسدی

برای دیدن گزارش تصویری کلیک کنید