به گزارش بستک نیوز ، حسینی قتالی در همایش رای اولی ها با تبریک دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: یکی از دلایل پیشرفت و کارایی بیشتر کشورها وجود نیروهای جوان می باشد و ایران یکی از کشورهایی است که بیشترین نیروی جوان را دارد.

وی افزود: هدف از برگزاری این همایش این است که ما می خواهیم آینده کشورمان را به دست خودمان رقم بزنیم و کشور ما از جمله کشورهایی که بیشترین انتخابات را برگزار کرده است

فرماندار بستک قدرت انتخاب را یکی از نعمت های خداوند به بندگانش دانست و افزود: ما برای اینکه در سرنوشت کشورمان و زمام امور آینده شهر و روستایمان نقش داشته باشیم نباید خود را از شرکت در انتخابات محروم نماییم.

وی در ادامه بیان داشت: یکی از مباحث داغ در فضاهای مجازی و فضاهای سیاسی بیگانه تبلیغ برای شرکت نکردن مردم در انتخابات است و کسانی مشغول این کار هستند که نمی خواهند ما در اداره جامعه خود نقشی داشته باشیم.

حسینی قتالی تصریح کرد: هر چه انتخابات ما پرشورتر و حضور مردم ما در دوم اسفندماه امسال و در پای صندوق رای بیشتر باشد اقتدار و انسجام نظام و انقلاب ما را نشان خواهد داد.

فرماندار بستک در پایان بیان داشت:شما رأی اولی ها باید دیگران را به شرکت در انتخابات تشویق نمایید و ضمن تحقیق و بررسی دقیق، کاندیدی را انتخاب کنید که صالح،راستگو و قانون دان باشد.

انتها