به گزارش بستک نیوز ،حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک در اجتماع بزرگ روحانیون در حمایت از انقلاب اسلامی ضمن تبریک دهه مبارک فجر و تشکر و قدردانی از دست اندرکاران این مراسم اظهار داشت:بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری نقشه راهی است برای ما و از آن جهت اهمیت دارد که جوانان ایران در آن مورد خطاب قرار گرفته و یکی از اهداف اصلی گام دوم انقلاب واگذاری مسئولیتها به جوانان می‌باشد.

وی در ادامه به دو رویداد مهم پیش رو ۲۲ بهمن ماه و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه اشاره نمود.

فرماندار بستک در ادامه نقطه عطف جمهوری اسلامی ایران را واگذاری تمامی مسئولیتها به مردم عنوان کرد و افزود: از ائمه جمعه و جماعات و روحانیون بزگوار انتظار می رود که برای شرکت باشکوه در ابتدا ۲۲ بهمن و سپس ۲ اسفند و برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور داشته و مردم را برای شرکت در این دو رویداد مهم کشور تشویق نمایند.

حسینی قتالی خاطر نشان کرد:مردم شهرستان بستک در ادوار مختلف نشان داده اند که حضور بالای ۹۰ درصدی در پای صندوق های رای داشته و این نشان از این دارد که مردم ما پای نظام و انقلاب و دولت ایستاده اند.

وی افزود: امسال حساسترین انتخابات را در پیش داریم چرا که آمریکا دشمن قسم خورده ما به هر طریقی قصد ضربه زدن به این نظام و انقلاب را دارد و ترور ناجوانمردانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی یکی از نقشه های خبیثی بود که اجرا نمودند و به گمان خود با شهادت سردار سلیمانی به هدف خود خواهند رسید و نمی دانستند با رفتن سلیمانی،سلیمانی ها متولد خواهند شد و در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی میلیون ها نفر به خیابان آمدند و این نشانه این بود که مردم ما ارزش خون شهدا را می دانند.

وی در پایان تصریح کرد: شهرستان بستک به برکت نظام انقلاب اسلامی و وجود مقام معظم رهبری در بحث اتحاد،وحدت، همدلی و برادری زبانزد است و در بیشتر مراسمات این وحدت و همدلی نمایان است.

انتها/