به گزارش بستک نیوز ، فرماندار بستک در نشستی خبری از بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۹۴ پروژه با اعتباری بالغبر هشتاد و هفت میلیارد و نهصد و شصت و هفت میلیون تومان، همزمان با ایام الله دهه مبارکه فجر در شهرستان بستکخبر داد.

سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک با تبریک و گرامیداشت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر وچهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران،عنوان کرد: پروژه های مذکور بیشتر در بخش کشاورزی ،آبخیزداری ، آب رسانی شهری و روستایی ، بهداشت و درمان ، حمل و نقل و رفاه اجتماعی می باشد.

فرماندار بستک افزود: آبشیرین‌کن چاله و گریند، چمن مصنوعی هنگویه، مخزن آبرسانی کمشک، بلوار حافظ بستک، فازدو کشتارگاه طیور، مجتمع بومگردی کاروانسرای بستک و افتتاح مرکز سی تی اسکن فارابی شهر بستک از مهمترینپروژه هایی هستند که در ایام‌الله دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسند.

قتالی در پایان ضمن اشاره به این موضوع که چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی به دلیل قرار گرفتن در گام دوم انقلابدارای حساسیت و اهمیت بسزایی است اضافه کرد: در نخستین روز از دهه فجر و برای اولین بار به یمن چهل و یکمینسالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ضمن نواخته شدن زنگ انقلاب در تمامی مدارس ، در ۴١ مدرسه سطح شهرستانبستک زنگ انقلاب به صورت نمادین با حضور مسؤولان  نواخته می‌شود

انتها/