به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، اکبر احمدی دولخانی معاون فرماندار بستک در جلسه ستاد تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان، هدف از برگزاری این جلسه را بررسی آخرین وضعیت و ارزیابی میزان عرضه و تقاضا در بازار و برنامه ریزی به منظور تأمین میوه شب عید و تأمین کالاهای اساسی مردم از سوی اعضای ستاد تنظیم بازار عنوان کرد و گفت: در راستای مدیریت بازار و جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، بایستی به گونه ای برنامه ریزی شود که مردم با آسودگی خاطر در روزهای پایانی سال نسبت به تامین کالاهای مورد نیاز خود اقدام کنند.

وی اظهار داشت: کالای مورد نیاز مردم از جمله گوشت، مرغ، میوه و سایر اقلام تنظیم بازاری باید در زمان مناسب و متناسب با نیاز مردم تهیه و در دسترس عموم قرار گیرد.

معاون فرماندار بستک ضمن اشاره به اهمیت کمیت و کیفیت نان های تولیدی در نانوایی ها افزود: با توجه به عدم کیفیت لازم از سوی برخی از نانوایی ها، بایستی بصورت جدی و روزانه عملکرد نانوایی ها رصد و بر کار و کیفیت نان آنها نظارت شود.

احمدی دولخانی در پایان از متولیان امر از جمله بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان خواست نظارت جدی بر نانوایی ها، فعالیت مراکز خرید، واحدهای صنفی و مراکز عرضه میوه داشته باشند.

قابل ذکر است جلسه ستاد تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان به ریاست احمدی دولخانی معاون فرماندار و با حضور اعضاء در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

انتهای پیام / ش.ز