به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، دهمین جلسه شورای اداری شهرستان بستک به ریاست حسینی قتالی فرماندار شهرستان  و با حضور اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

حسینی قتالی در ابتدای این جلسه ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: در تشییع پیکر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی میلیونها نفر حضور پیدا کردند و پیکر مطهر این شهید والامقام را تشییع کردند.

وی افزود: سردار سلیمانی کسی بود که خود را سرباز وطن می دانست و توانسته بود آمریکا که خود را ارباب دنیا می داند به زانو درآورد.

فرماندار بستک همچنین ضمن اشاره به حادثه هواپیمایی اوکراین و تسلیت به بازماندگان این حادثه، این سانحه را مستمسکی برای کشورهای غربی و در راس آن آمریکا و فضاهای خبری آنها دانست تا تشییع پیکر سردار سلیمانی و حمله به پایگاه نظامی آمریکا در عراق توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را کم رنگ جلوه دهند.

حسینی قتالی ضمن تشکر از همه مردم در مراسم راهپیمایی روز جمعه در حمایت از نظام و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سپاه پاسداران را یک نیروی مردمی، مخلص و ایثارگر معرفی کرد که در همه زمینه ها یاری گر کشور و مردم بوده اند.وی همچنین از زحمات سبز پوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر نمود.

رییس شورای اداری شهرستان بستک در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره مهندس صفا مدیرکل فقید مدیریت بحران استانداری هرمزگان به بارشهای بی سابقه باران در شهرستان اشاره و از اعضای ستاد بحران، شهرداران، بخشداران، دهیاران، نیروهای نظامی و انتظامی و بویژه نیروهای بخش خصوصی که با در اختیار قرار دادن ماشین آلات در صحنه حضور پیدا کرده و سیل اخیر را مدیریت کردند تشکر کرد.

نماینده عالی دولت در بستک ‌از وضعیت بد آب شهرستان انتقاد کرد و افزود: مدیران استان بدانند با وجود بارندگی های زیاد، شهرستان بستک آب ندارد.وی ادامه داد: مردم حق دارند گله مند باشند و مدیران باید به فکر حل این مشکل باشند تا با تابستان سختی مواجه نباشیم.

حسینی قتالی همچنین به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت:مردم شهرستان بستک نشان داده اند که پای نظام و دولت ایستاده اند و در همه مراسمات و راهپیمایی ها شرکت داشته اند و در این انتخابات پیش رو نیز شاهد حضور پرشور مردم خواهیم بود.

وی بیان داشت: وظیفه ما به عنوان اجرا کننده های انتخابات، برگزاری انتخاباتی سالم، بی طرف و دور از هر گونه جانبداری و ایجاد شور و نشاط در مردم است.

وی با تاکید بر اینکه مدیران دستگاهها باید به مطالبات مردم رسیدگی کنند خطاب به مدیران خاطر نشان کرد: رضایتمندی مردم با عملکرد و مدیریت خوب شما به وجود می آید.

دراین جلسه رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گزارشی از عملکرد خود را ارائه نمود.

انتهای پیام / ش.ز