به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، ناصر شریفی در گفت ‌و گو با خبرگزاری تسنیم در بندرعباس اظهار داشت: اقدام مناسب سپاه به فرموده رهبری، سیلی به آمریکا بود، دشمن گمان نمی ‌کرد ایران واقعا انتقام بگیرد.

وی افزود: این حرکت موجب شد تالم فراوانی که در سطح جامعه از ترور ناجوانمردانه شهید سلیمانی وجود داشت، کمی تسلی یابد.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب طرح فوریتی ضد آمریکایی در مجلس گفت: این اقدام گامی تاریخی و بی نظیر بود که در آن تصریح شده بود باید از آمریکا انتقام سختی گرفته شود.

وی تصریح کرد: اقدام شجاعانه سپاه پاسداران موجی از خوشحالی در میان ایرانیان و ملت‌های آزاده جهان ایجاد کرد، آمریکا هم می ‌داند از این به بعد هیچ کجای دنیا برایش امن نخواهد بود و موجی از تنفر از این رژیم تروریستی ایجاد شده است.

شریفی گفت: ترور شهید سلیمانی نشان داد انقلاب همچنان پویا و زنده است و مسیر خود را ادامه می‌دهد و در این چند روز نیز اوج وحدت و اتحاد ملت ایران میان شیعه و سنی با هم و با سایر ملل آزادی‌ خواه دنیا را نشان داد.

وی اضافه کرد: اهل سنت نیز از ترور ناجوانمردانه شهید سلیمانی به شدت متالم و ناراحت شدند و برای این سردار رشید اسلام اشک می ‌ریختند.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهید سلیمانی در زمان حیاتش قوت قلبی برای شیعه و سنی بود و موجب تقویت وحدت شد و شهادتش نیز موجب تقویت انسجام، وحدت و یکپارچگی ملت‌ های مسلمان شد.

وی با اشاره به حضور اهل سنت هرمزگان در مراسم تشییع پیکر پاک شهید سلیمانی در تهران و کرمان افزود: انتقام و خون خواهی ایشان یک مطالبه مردمی بود و قاطبه مردم درخواست انتقام حرکت ناجوانمردانه رژیم تروریستی آمریکا را داشتند.

شریفی در پایان بیان کرد: شهید سپهبد قاسم سلیمانی برای دفاع از جهان اسلام و نه فقط ایران جهاد کرد و مزدش را گرفت.

انتهای پیام / ش.ز