به گزارش بستک نیوز ، سرهنگعبدالرحیم جعفریدر مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: طرح اقتدار با هدفبرخورد با وسایل نقلیه متخلف و کشف کالای قاچاق و مواد مخدر در سطح حوزه استحفاظی با بکارگیری تمامی امکاناتطی یک هفته گذشته در سطح شهرستان اجرا شد.

وی افزود : در اجرای این طرح ۶۱ دستگاه موتورسیکلت و خودرو متخلف بدلیل نداشتن پلاک، انجام حرکات نمایشی، تغییردر صدای وسیله نقلیه، ایجاد مزاحمت برای شهروندان، پلاک مخدوش و رانندگی خطرناک توقیف و به پارکینگ انتقالشدند.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعداد ۳۹رأس احشام ، ۳ هزار لیتر گازوئیلقاچاق، ۴۷۰ هزار نخ سیگار ، ۲۵دستگاه انواع لوازم خانگی ، ۲۴۰قلم انواع لوازم آرایشی ، ۱۰۳عدد گاز استریل ، ۴ هزارو ۶۰۰متر کابل خارجی ، ۶دستگاه بیت کوین و۲۱۲ثوب البسه قاچاق کشف ۷ و متهم در این خصوص دستگیر شدند.

سرهنگ جعفری خاطر نشان کرد : در ادامه این طرح در هفته گذشته ۴۳۲کیلو و ۳۲۴ گرم انواع مواد کشف و ۶ نفرقاچاقچی مواد مخدر دستگیر و ۵۳ معتاد متجاهر و خرده فروش دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بستک هدف پلیس از اجرای طرح اقتدار را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندانبرشمرد و افزود : نیروی انتظامی با بکارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاشمی‌کند لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی در پیشگیری از سرقت در صورت مشاهده و برخورد با هرگونهموارد مشکوک ، از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا در کمترین زمان نسبت به شناسایی جرم ودستگیریمجرمان اقدام گردد.

انتها/