معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور مجوز انتخاب پیمانکار جهت لکه گیری محور لار-بندرعباس و روکش محور لار-بستک را صادر نموده و قول داد تامین مالی لازم جهت احداث تونل باختر بیگلری در محور لار بستک  صورت پذیرد.

به گزارش بستک نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان مطاعی معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان بازدید نمود. وی در ابتدای بازدید از تونل شهیده باختر بیگلری در محور لار بستک  پس از بررسی های لازم قول تامین منابع مالی و تخصیص اعتبار جهت احداث این تونل را داد. یادآور می شود با احداث این تونل گردنه پاسخند به طور کامل حذف می شود.

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور مجوز انتخاب پیمانکار جهت ایمن سازی تقاطع زروان و روکش آسفالت محور لار بستک را نیز صادر نمود.

مطاعی در ادامه ضمن بازدید از محور لار جهرم و لار بندرعباس از نزدیک در جریان اجرای لکه گیری هندسی ، اصلاح شیب شیروانی و حذف نقاط حادثه خیز قرار گرفت و مجوز انتخاب پیمانکار جهت ادامه عملیات لکه گیری هندسی آسفالت در محور لار جهرم و لار بندر عباس و همچنین اجرای عملیات ساماندهی پلیس راه لار جهرم را صادر نمود.

در این بازدید راستیار مدیریت راهداری و کیانپور رییس اداره نگهداری راهها اداره‌کل راه و شهرسازی لارستان مطاعی را همراهی نمودند.