به گزازش بستک نیوز ،‌« جواد رستمی زاده »، رئیس کمیته امداد شهرستان بستک بابیان این مطلب که یکی از خدمات ارزشمند و ماندگار، ایجاد سرپناه برای ایتام و نیازمندان است، اظهار کرد: کمیته امداد با مشارکت حامیان و خیران، ۵۷ واحد مسکونی روستایی در راستای تأمین مسکن خانواده‌های ایتام و نیازمندان شهرستان بستک احداث می‌کند.

وی با اشاره به اینکه برای ساخت هر واحد مسکن ۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته‌شده است، افزود: برای احداث این واحدهای مسکونی مجموعاً مبلغ دو میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان هزینه می‌شود که ۷۵۰ میلیون تومان آن از محل مشارکت حامیان ایتام، ۹۶۰ میلیون تومان توسط خیران بستکی و یک میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان آن نیز توسط کمیته امداد تأمین‌شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان بستک گفت: عملیات احداث هر ۵۷ واحد مسکونی از تیرماه امسال آغازشده است که با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده امید است تا بهمن‌ماه امسال کلیه تکمیل و به بهره‌برداری برسند.

رستمی زاده یادآور شد: کمیته امداد با مشارکت مردم و خیرین تلاش می‌کند با ارائه خدمات اثربخش مشکلات اساسی خانواده‌های نیازمند تحت حمایت را در زمینه‌های مختلف تا حد امکان رفع نماید.

وی در ادامه به همکاری خداپسندانه حامیان بستکی در طرح اکرام ایتام اشاره و بیان کرد: یک نفر از حامیان نیک‌اندیش بستکی، به‌تنهایی حمایت مادی و معنوی ۳۹۶ یتیم را در شهرستان بستک به عهده گرفته و ماهانه به‌صورت مستمر مبلغ ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز می‌نماید.

رئیس کمیته امداد شهرستان بستک ضمن دعوت از کلیه اصناف، بازرگانان، بنگاه‌های اقتصادی و کلیه کارکنان دستگاه‌های اجرایی برای مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین گفت: مردم نیک‌اندیش شهرستان بستک می‌توانند با ارسال عدد ۱ به سامانه ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۶ و همچنین از طریق تلفن گویای ۳۲۸۸ و همچنین مراجعه حضوری به دفتر کمیته امداد در شهرستان بستک برای مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین اعلام آمادگی کنند.

انتها/