به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، این پیکارها طى روزهاى پنجشنبه و جمعه ٢٨ و ٢٩ آذر‌ماه جارى در دو بخش تالو و ساندا و چهار رده سنى نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانى خانه ووشو بندرعباس برگزار شد که در نهایت خانه ووشو قهرمان شد و خانه تلاش و بخش رودخانه به ترتیب دوم و سوم شدند.تیم ووشو شهر رویدر نیز بعنوان تیم اخلاق معرفى شد.

خانه ووشو نیز در بخش ساندا قهرمان شد و خانه تلاش و تیم ووشو شهر کوهیج بستک به ترتیب دوم و سوم شدند.در بخش تالو نیز خانه ووشو اول و بخش رودخانه و بندرلنگه دوم و سوم شدند.

این رقابت‌ها با حضور ٢١۵ ووشوکار از شهرستان‌هاى بندرعباس، میناب، بندرلنگه، بخش سندرک، شهر کوهیج بستک، حاجى‌آباد، بخش رودخانه، رویدر بندرخمیر، بندرجاسک، رودان و بخش مرکزى به ‌مدت دو روز در خانه ووشو بندرعباس برگزار شد که سانداکاران و تالوکاران رقابت‌هاى نزدیک و مهیجى را از خود به نمایش گذاشتند.

مدال آوران تیم کوهیج به شرح زیر می باشند:

محمد واحدی مدال طلای وزن منفی ۵۶

هارون بدخشان مدال طلای وزن منفی ۷۰

جابر عقیلی مدال طلای وزن منفی ۵۳

محمد راستگو مدال طلای وزن منفی ۷۰

راشد کدخدا مدال نقره وزن منفی ۸۰

صدیق پهلوان مدال نقره وزن منفی ۶۰

عبدالرحمن فرامرزی مدال نقره وزن منفی ۵۶

محمد پیر مدال برنز وزن منفی ۵۶

عبدالباعث حسین نیا مدال برنز وزن منفی ۳۳

عبدالله واحدی مدال برنز وزن منفی ۳۸

مبین محمودی مدال برنز وزن منفی ۳۶

قابل ذکر است که محمد عقیلی مربی و عبدالله واعظی سرپرست تیم کوهیج در این مسابقات بوده اند.

شهاب الدین بادروج رییس هیئت ووشو شهرستان بستک کسب عنوان سومی تیم ساندا کوهیج را به جامعه ورزشی شهرستان تبریک گفت.وی همچنین از حمایت های شورای شهر کوهیج، شهرداری کوهیج و اداره ورزش و جوانان شهرستان بستک نیز تشکر کرد.

انتهای پیام / ش.ز