به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، نهمین جلسه شورای اداری شهرستان بستک به ریاست حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک و با حضور مدیران دستگاههای اجرایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک در ابتدا ضمن تشکر از فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان به دلیل تامین امنیت مردم با اشاره به بارندگی های اخیر و با توجه به اخطاریه سازمان هواشناسی مبنی بر اعلام بارندگی شدید در روزهای آینده و آبگرفتگی معابر از اعضای ستاد بحران شهرستان خواست تا در آمادگی کامل باشند.

از عملکرد بعضی از ادارات گله مندم، اگر نمی توانید کار مردم را انجام دهید استعفا دهید

وی ادر ادامه با انتقاد از عملکرد بعضی مدیران ادرات شهرستان بستک گفت : کار مردم که بعنوان ولی نعمتان ما در جامعه هستند را باید سریع انجام دهید ، برای یک مدیر بسیار زشت است که کار مردم را با تماس فرماندار حل کند. اگر کار انجام می شود وظیفه همه ماست که کار مردم را بدون منت انجام دهیم ، اگر هم کار انجام نمی شود با تماس هیچکس نباید انجام شود! لطفا اگر نمی توانید کار مردم را انجام دهید استعفا دهید . چون اگر قرار باشد کاری توسط من یا بخشداران انجام شود پس وجود آن اداره برای چیست!؟ و یا چطور کاری که به مردم می گویید انجام شدنی نیست با تماس مدیران بالادستی انجام می شود!؟

انتخابات مهم ترین مسئله امروز کشور

قتالی در ادامه با اشاره به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود : این انتخابات با زیبایی تمام و با اقتدار کامل مانند همه انتخابات های گذشته باید انجام شود. برگزار کننده اصلی انتخابات در شهرستان بستک ما هستیم  و باید همه ما قوانین مربوط به انتخابات را به صورت کامل بدانیم. وی افزود : کشور جمهوری اسلامی ایران از بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ۳۷ انتخابات را با اقتدار و روسفیدی برگزار کرده است و همه چشمهای دشمنان قسم خورده ما به دنبال چگونه برگزار شدن این انتخابات است.

هر رای مردم تیری به قلب دشمن است

فرماندار بستک در ادامه گفت : دشمنان ما گران شدن بنزین را بهانه و علم کرده اند تا مردم را دلسرد کنند ولی نمی دانند مردم ما داناتر از آن چیزی هستند که آنها می دانند. مردم ما پای نظام و انقلاب و فرامین مقام معظم رهبری ایستاده اند و مثل همیشه با شور و شوق به پای صندوق های رأی خواهند آمد و هر رأی ما تیری بر قلب دشمنان قسم خورده که با تبلیغات قصد کم رنگ کردن حضور مردم را در سر دارند خواهد بود.

روسای ادارات کاندیداها را همراهی نکنند ، صندلی ریاست شما برای خدمت به مردم است نه خدمت به فرد خاصی

سید شمس الدین قتالی در ادامه با قرائت چند بند از قوانین مربوط به انتخابات خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی گفت : برای چندمین بار تاکید می کنم روسای ادارات کاندیداها را همراهی نکنند زیرا ستاد رسیدگی به تخلفات انتخابات همه مسائل را رصد می کنند و بعد از انتخابات به همه تخلفات رسیدگی خواهد کرد. لطفا برای افراد پله نشوید ،  قوانین را بدانید و طبق قوانین رفتار کنید. صندلی ریاست شما برای خدمت به مردم است نه خدمت به یک کاندیدا خاص! لطفا شخصیت و اقتدار خودتان و جایگاهتان را زیر سوال نبرید!

 

انتها/