به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، نمایش “پاییز در بهار” به کارگردانی سید میلاد آل عبایی در میان استقبال علاقمندان به هنرهای نمایشی با حضور پرشور مردم شهرستان برای نخستین بار در بستک به روی صحنه رفت.

سید میلاد آل عبایی نویسنده و کارگردان این نمایش طی گفتگویی اختصاصی با خبرنگار بستک نیوز با اعلام اینکه هنر بدون مخاطب معنا ندارد اظهار داشت: باعث افتخار است که بستک، مردمانی بافرهنگ و هنردوست دارد که با انرژی مثبت و انگیزه فراوان، روحیه بسیار خوبی برای اجرا به ما می دهند.

وی افزود: نمایش اجتماعی “پاییز در بهار” به مدت ۴ شب در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر بستک به روی صحنه رفت که با استقبال بی نظیر مردم، ۲ شب دیگر نیز تمدید شد و پس از ۶ شب اجرا، به کار خود خاتمه داد.

کارگردان ” پاییز در بهار ” با بیان اینکه مدت زمان این نمایش ۶۰ دقیقه است اضافه کرد: خودم را در یک چالش بزرگ انداختم اما با تیم ۵ نفره ای که داشتیم بصورت حرفه ای توانستیم در کمتر از دو ماه کار را آماده و به روی صحنه ببریم.

وی تصریح کرد: بصورت ویژه از خانواده ام خصوصا مادرم تشکر می کنم که همیشه حامی و همراه من بوده و با جان و دل از کارهایم حمایت می کند.همچنین از عکاسان این اثر آقایان احمد مدنی، شهاب زمانی و آرمان اسدپور که به زیبایی نمایش را به قاب تصویر کشیدند.تشکر ویژه ای هم  دارم از حمید کریمی، حسن اماسه، فریبا آذر، آرش بزم، گروه هنری فانوس و انتیکه و تمامی دوستان هنرمندم که بدون هیچ منتی در این چند شب ما را همراهی کردند.

سید میلاد آل عبایی ضمن معرفی عوامل این نمایش گفت: نویسندگی این اثر توسط خودم و رها علی نیافرد انجام شده که هر دو به اجرای این نمایش نیز پرداختیم.محمد حنایی مشاور کارگردانی را برعهده داشت که با مشورت ها و راهنمایی های وی، کار سرعت بیشتری به خود میگرفت.کوثر رشید نیز دستیار کارگردان بود که با سخت کوشی و دقت زیاد، تاثیر بسزایی در آماده شدن نمایش داشت.محمد بزم مدیر صحنه این نمایش بود که با سخت گیری و در عین حال شوخ طبع بودن، بسیار خوب توانست صحنه را مدیریت کند.همچنین رها علی نیافرد در کارکتر لیلی نقش مقابل بنده در نمایش بود که اگر ایشان نبودند پاییز در بهاری هم نبود.دختری بسیار فعال و باهوش که آینده درخشانی در عرصه نمایش پیش رو دارد.

وی از داوود دادوند رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک، شهاب الدین بادروج رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بستک و سید بدر آل عبایی شهردار بستک که همکاری لازم را در این زمینه داشتند تشکر کرد.

کارگردان ” پاییز در بهار ” همچنین از حامیان نمایش در بستک از جمله فروشگاه پاچنگ، آتلیه عکاسی یونیکورن، هایپر فاله، کبابی بام کهتویه، پخش مواد غذایی و خشکبار آجیلما که در این شرایط اقتصادی سخت با آنها همکاری داشتند تشکر کرد.

سید میلاد آل عبایی در پایان اظهار داشت: اینجا پایان پاییز در بهار نیست، این نمایش تازه شروع شده و بزودی در شهرهای بزرگ به روی صحنه خواهد رفت.

عکاس : آرمان اسدپور

انتهای پیام / ش.ز