واژگون شدن خودرو حامل سیگار قاچاق به دلیل سرعت زیاد و بی توجهی راننده به ایست پلیس در شهرستان بستک یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت.

به گزارش بستک نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، ماموران انتظامی شهرستان بستک با انجام اقدامات اطلاعاتی از انتقال کالای قاچاق در محور “روستای گشان – دهنگ” مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

مأموران حین کنترل محور مزبور به یک دستگاه پژو ۴۰۵ با پلاک دست نویس با ۲ سرنشین ظنین شده و دستور ایست دادند اما راننده خودرو بدون توجه به هشدار پلیس با افزودن بر سرعت خود از محل گریخت.

ماموران به منظور متوقف کردن خودرو، ابتدا با شلیک چند تیر هوایی و سپس با رعایت قانون به کارگیری سلاح، به سمت لاستیک خودرو تیراندازی کردند که خورو مذکور باتوجه به برخورد دو تیر به لاستیک های آن حدود ۵ کیلومتر را بر روی رینگ حرکت می کند و در پی عدم توانایی کنترل خودرو در آن وضعیت خودرو واژگون و راننده و سرنشین به بیرون پرتاب شدند.

پس از وقوع این حادثه، مصدومان سریعاً توسط اورژانس به بیمارستان “فارابی” شهرستان بستک منتقل شدند اما یکی از آنها به هنگام انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد و مصدوم دیگر نیز به علت شدت جراحات توسط بالگرد به بیمارستان شهید “محمدی” بندرعباس منتقل شد.

لازم به ذکر است، در بازرسی از خودرو ، ۳۷۶ هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد و همچنین در استعلام های صورت گرفته مشخص شد هر ۲ متهم دارای سوابق متعدد کیفری هستند.

انتها/