به گزارش بستک نیوز ،حسینی قتالی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با تبریک میلاد با سعادت حضرت محمد(ص) و هفته وحدت اظهار داشت: وحدت یک واقعیت قلبی است که باید به آن دست پیدا کرد وی اضافه کرد:ما به دنبال وحدت عملی هستیم و نه وحدت شعاری و به حمدالله در شهرستان بستک شاهد وحدت عملی هستیم.

فرماندار بستک خاطر نشان کرد:اندیشه ها و سلیقه ها ممکن است متفاوت باشد ولی اصل محور اسلام که همان قرآن و پیغمبر است باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود:هدف از بعثت پیامبر،مکارم اخلاق بود و ما به عنوان خدمتگذاران مردم باید به دو اصل خوشرویی با ارباب رجوع و رسیدگی به امورات آنها اهتمام ویژه ای داشته باشیم.

فرماندار بستک تاکیدکرد:روئسای ادارات در مراسمات هفته وحدت شرکت نمایند و حضور پررنگی در برنامه های این هفته داشته باشند تا بتوانیم هدفمان و فکرمان را به نسل آینده منتقل نماییم.

حسینی قتالی در بخشی دیگر از سخنان خود به فرمایشات امام علی (ع) در خصوص اینکه هر کس اصالت خود را فراموش کند محکوم به نابودی است اشاره نمود و افزود:حفظ اصالت و فرهنگ هر جامعه ای نشان از تاریخ آن جامعه دارد و بستک به عنوان پیشانی فرهنگ استان باید حافظ میراث کهن خود باشد.