به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، سرهنگ عبدالرحیم جعفری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان بستک در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و به منظور برخورد جدی و قانونی با قاچاقچیان، خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد و کالای قاچاق، طرح پاکسازی نقاط آلوده را طی ۴۸ ساعت گذشته در این شهرستان اجرا کردند.

وی افزود: یکی از وظایف پلیس مبارزه جدی با قاچاق کالا است که در این زمینه و با هماهنگی با مقام قضایی در راستای مبارزه با قاچاق کالا، ۵۰۰۰ لیتر سوخت قاچاق، ۲ دستگاه ارز دیجیتال، ۱۷۶۰ پاکت (۳۵۲۰۰ نخ) سیگار کشف که بنا به نظر کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده ۵۷۰ میلیون ریال می باشد.

سرهنگ جعفری تصریح کرد: در این راستا تعداد ۲ نفر قاچاقچی کالا دستگیر و ۲ خودرو توقیف شد.همچنین در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده، ۶ نفر معتاد متجاهر جمع آوری گردیدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بستک در پایان از توقیف ۵ دستگاه موتورسیکلت و ۱ دستگاه خودروی متخلف و انتقال آنها به پارکینگ خبر داد و اظهار داشت: برقراری امنیت بسیار حائز اهمیت بوده و پلیس با بکارگیری تمام توان خود آماده مقابله با هرگونه هنجارشکنی و برخورد با مخلان نظم و امنیت و قاچاقچیان و اجرای طرح در این شهرستان می باشد.

انتهای پیام / ش.ز