به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، محمد امین رضایی عصار سرپرست بنیاد مسکن شهرستان بستک به مناسبت هفته پدافند غیرعامل،جهت تشریح عملکرد و خدمات ارائه شده از سوی این نهاد در شش ماهه اول سال ۹۸ در نماز جمعه این هفته روستای چاله کوخردحضور یافت.

وی پس از تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع الاول و گرامیداشت سالروز مبارزه با استکبار جهانی و هفته بسیج دانش آموزی باخاطرنشان کردن لزوم انجام اقدامات مرتبط با پدافند غیرعامل، ضمن تشریح ابعاد و اهداف پدافند غیرعامل با زبان عامیانه و لزومآمادگی همه جانبه در برابر تهدیدات دشمن و بروز حوادث و بلایای طبیعی از قبیل سیل، زلزله، طوفان ومردم را تشویق به عمل مستمربه اصول پدافند غیرعامل کرد.

پس از آن عملکرد شش ماهه اول سال جاری و همچنین برنامه های در دست اقدام بنیاد مسکن بستک از جمله ارائه تسهیلات کم بهرهبانکی جهت بهسازی مسکن روستایی متقاضیان و همچنین واگذاری زمین مناسب به جوانان روستا به عنوان مهمترین اهداف پیش روبرای روستای چاله و چگونگی بهره مندی متقاضیان تشریح گردید.

سرپرست بنیاد مسکن شهرستان بستک تاکید کرد: کلیه افراد جهت ساخت و ساز در اراضی طرح هادی، بایستی ابتدا با هماهنگیدهیاری روستا اقدام به اخذ استعلام مربوطه مطابق با ضوابط در نظر گرفته شده در طرح نموده و پس از آن اقدام به ساخت و سازاصولی ابنیه تحت نظر ناظرین فنی کنند و از هرگونه مسدود نمودن معابر طرح جهت سهولت خدمات رسانی در مواقع ضروری جلوگیرینمایند.

مردم خونگرم چاله پس از اتمام نماز از نزدیک با پرسنل بنیاد مسکن ملاقات، سوالات خود را مطرح و راهکارهای لازم به ایشان ارائهگردید.

در پایان جهت حل برخی مشکلات روستا بازدیدی از سطح روستاهای چاله، گریند و آسو بعمل آمد.

انتهای پیام / ش.ز