به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک در هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان ضمن تسلیت اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین و یاران باوفایش اظهار داشت: پیروز میدان کربلا با شهادت خود، درس آزادی و آزادگی را به جهانیان آموخت و موجب شد که هر ساله گروه های مختلف از ادیان مختلف جهان کیلومترها پیادروی کرده و خود را به بارگاه مطهر ایشان برسانند.

وی در ادامه به تحریم هایی که از سوی دشمنان بر علیه ما اجرا می شود اشاره کرد و افزود: مقاومت کشور ما در برابر این تحریم ها سبب شده در بسیاری از زمینه ها به پیشرفت قابل توجهی دست یابیم.

رییس شورای اداری شهرستان بستک عنوان کرد: مدیران ادارات گزارش عملکرد شش ماهه اول سال ۹۸ را اطلاع رسانی کرده تا مردم در جریان فعالیت ها قرار بگیرند.

وی افزود: اولویت بندی مدیران باید در راستای پروژه های سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال باشد و با تسریع در روند این فعالیت ها، زمینه ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان فراهم شود.

فرماندار شهرستان بستک با اشاره به در پیش بودن هفته پدافند غیرعامل بر برگزاری هر چه بهتر برنامه های این هفته تاکید کرد.رعایت قوانین و مقررات و توجه به اصل بی طرفی و اجرای صحیح انتخابات نیز از دیگر موضوعاتی بود که فرماندار بستک در جلسه مطرح کرد.

گفتنی است هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان بستک به ریاست فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد و در پایان، رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان به بیان گزارشی از عملکرد شش ماهه اداره خود پرداخت.

انتهای پیام / ش.ز