به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، نمایش “هادس” به نویسندگی و کارگردانی عبدالرسول رنجبر و تهیه کنندگی عارفه سادات حسینی قتالی، دوم و سوم آبان در سالن پیامبر اعظم (ص) شهرستان بستک به روی صحنه می رود.

در خلاصه این نمایش آمده است: هادس (خدای مردگان یا پادشاه زیر زمین در یونان باستان) روایت کارگردان جوانیست که در زیر زمین یک قالیشویی متروکه به تنهایی زندگی میکند.او مدت هاست که تصمیم گرفته پای بر سطح زمین نگذارد تا اینکه یکی از دوستان قدیمی او که زمانی با هم در قالیشویی کارگری میکرده اند پیش او آمده و از اتفاقاتی که بر زمین اتفاق افتاده است همچون فاصله طبقاتی و اتفاقاتی که در پی آن رخ داده، ناله و شکایت میکند.

در این نمایش امین کبابی، سیندخت امینی زاده، احمد حاجی زاده، محمد امینی، ادریس خاکی زاده و حدیث پورفیض به ایفای نقش می پردازند.

از دیگر عوامل عبارتند از طراح صحنه: عبدالــرسول رنـجـبر، طراح و دوخت لباس: عواطف خشابـی، منشی صحنه: نیلوفر سراجی، مدیر تولید و دستیار کارگردان: سید عبدالرحیم قتالی، برنامه ریز: سیندخت امینـی زاده، موسیقی: فرزاد سرتــک زاده و نیلوفر سراجـی، طراح پوستر : مهــراب یارالهــی ، حدیــث عامری و مهشید پیشیار، طراح تیزر : سیدعبدالــرحیم قتالی و عــماد معمار.

انتهای پیام / ش.ز