به گزارش بستک نیوز، اکبر احمدی دولخانی معاون فرماندار بستک در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های این شهرستان در بخش های مختلف نظیر کشاورزی، صنعت، معدن و گردشگری و… بر ضرورت ایجاد و تقویت بستر و زمینه های جذب و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی تأکید کرد.

وی با بیان این که سرمایه گذاران نباید در پیچ و خم های اداری گرفتار شوند، خاطر نشان کرد: باید مشکلات سد راه سرمایه گذاران برداشته شود تا آن ها با میل، رغبت و آسودگی خاطر به فعالیت اقتصادی بپردازند.

معاون فرماندار بستک با بیان اینکه ایجاد اشتغال به‌عنوان یک هدف مهم باید مورد نظر همه مسئولان بخش دولتی و بخش خصوصی باشد و باید بر مبنای بهره‌گیری حداکثری از حداقل‌ها برای ایجاد اشتغال بسترسازی شود خاطرنشان کرد: پرداختن به موضوع اشتغال یکی از مهم‌ترین اهداف ماست و باید براساس یک باور، هم‌سویی و هماهنگی برای رفع این مشکل قدم برداشته شود.

وی از مدیران خواست تا قدرت ریسک پذیری خود را افزایش داده و با کوتاه‌تر کردن فرآیندها و تسهیل شرایط، راه را برای جذب سرمایه گذاری به شهرستان بازتر کنند، چرا که رشد و رونق تولید و ایجاد اشتغال جز از طریق جذب سرمایه اتفاق نخواهد افتاد.

انتها/آ