به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، جواد رستمی زاده رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بستک طی گفتگویی با اشاره به آغاز مرحله دوم جشن عاطفه ها اظهار داشت: با همکاری آموزش و پرورش، تعداد ۱۵ هزار پاکت جهت کمک به جشن عاطفه ها در بین دانش آموزان توزیع شد.

وی افزود: مرحله دوم جشن عاطفه ‌ها دهم مهرماه همزمان با سراسر کشور در مدارس شهرستان بستک و مراسم آن بصورت نمادین در دبستان زرعونی شهر بستک و دبیرستان میر عبدالله امیری فاریاب کوهیج با حضور مسئولین برگزار خواهد شد.

جواد رستمی زاده با دعوت از اولیا و مردم از آنها خواست تا در این جشن شرکت کنند و همچنین با بیان اینکه این جشن به مدارس اختصاص یافته و خود دانش آموزان در این برنامه خیرخواهانه مشارکت فعال دارند افزود: جشن عاطفه‌ها باعث همدلی و محبت میان دانش آموزان می ‌شود.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بستک با اشاره به اینکه مردم همچون سنوات گذشته با شرکت پرشور در جشن عاطفه ها به یاری دانش آموزان بی بضاعت خواهند شتافت افزود: مردم نیکوکار شهرستان بستک می توانند با شماره گیری آنی پرداخت کمیته امداد #۰۴۱*۸۸۷۷* در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

وی با اعلام شماره حساب ۰۱۱۲۱۳۷۳۱۲۰۰۲ نزد بانک ملی بنام وجوه امانی شرعی کمیته امداد امام خمینی (ره) بستک اعلام کرد که مردم نیکوکار شهرستان می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب مذکور واریز نمایند.همچنین می توانند کمک های غیر نقدی خود را به مراکز نیکوکاری و یا با مراجعه به کمیته امداد تحویل نمایند و در صورت هرگونه پرسش با تلفن گویای ۳۲۸۸-۰۷۶ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام / ش.ز