ماشا الله خنجی رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری شهرستان بستک گفت : برنامه های هفته گردشگری با در نظر گرفتن ظرفیت های زیاد شهرستان در خصوص گردشگری و صنایع دستی برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: صنعت گردشگری یکی از صنایعی است که اگر درست و هدفمند به آن پرداخته شود بی شک می توانند برای شهرستان بسیار مفید واقع شود ، روستاها نقاط ویژه ای دارد که سالانه می توانند میزبان بسیاری از گردشگران کشورهای مخلتف باشد .

خنجی با اشاره به راهکارهای مناسب جهت طرحهای گردشگریگفت :  ما می توانیم با تکیه برجذب توریست درشهرستان از ابعاد چون زبان ونوع پوشش آیین های مناظر طببیعی وآثار تاریخی بستر لازم را برای جذب گردشگر را فراهم نمود واز مزیت رونق صنعت گردشگری بهرمنده شویم .

وی به برنامه تبیین شده هفته گردشگری اشاره کردو گفت :‌غباروبی گلزار شهدار دیدار با فرماندار محترم شهرستان وامام جمعه وخانواده معظم شهدا تجلیل از فعالان عرصه گردشگری پاک سازی روستاهای هدف گردشگری ومجتمع تفریحی وآب درمانی برگزاری نمایشگاههای صنایع دستی وگردشگری توسط خانه صنایع دستان زرین دهتل و خانه صنایع دستی بستکیه و خانه صنایع دستی طلایی هنگویه از جمله برنامه هایی است که برای این هفته درنظر گرفته شده است.

انتها/