به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، ششمین جلسه شورای اداری شهرستان بستک به ریاست حسینی قتالی فرماندار شهرستان و با حضور اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

حسینی قتالی در این جلسه ضمن تسلیت ایام محرم و همچنین تبریک پیشاپیش هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای ۸ سال جنگ تحمیلی اظهار داشت: شهدا از همه وابستگی ها و دلبستگی های زندگی بریدند و به جبهه ها رفتند و امنیت امروز ما به واسطه ایستادگی و جان فشانی های شهیدان است.

وی از همه بسیجیان و مدیریت گروه اعزامی شهرستان بستک به استان خوزستان که به صورت جهادی در راه کمک به هموطنان سیل زده تلاش نمودند تشکر و قدردانی کرد.

فرماندار بستک موضوع اقتصاد، رونق تولید و اشتغال در سالی که به نام رونق تولید نامگذاری شده است را از موضوعات مهم کشور عنوان کرد و از ادارات خواست وسایل و اقلام مورد نیاز خود را از شهرستان خریداری نمایند تا هم از تولیدات داخلی حمایت شود و هم برای افراد بیکار امکان اشتغال فراهم شود.

رییس شورای اداری شهرستان بستک در ادامه رمز موفقیت هر اداره و نهادی را در وحدت، تعامل، همدلی و رضایتمندی مردم دانست.

وی افزود: مسئولین ادارات در پی رضایت مردم باشند چرا که رضایت مردم موجب رضایت خداوند می شود و این مردم هستند که پشتوانه کشور و دولت اند.

حسینی قتالی همچنین ضمن تبریک پیشاپیش سال تحصیلی جدید بر آمادگی کامل دستگاه های خدمات رسان از جمله آب، برق ، تلفن و … برای شروع سال تحصیلی جدید تاکید کرد.

گفتنی است در پایان این جلسه از کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان و بانک های عاملی که برای تولید انرژی خورشیدی خانگی به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد تسهیلات پرداخت نموده اند با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر شد.

انتهای پیام / ش.ز